Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza

Benzer Tasarımlar - Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza ...

ersaguncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 07-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss PizzaBir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza

değerli yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yazım hatalarına dikkat edelim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Pızza değil pizza, MAydonoz değil maydanoz, Menu değil menü, janbon değil jambon gibi gibi Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza yanlış anlaşılmasın dikkatinizden kaçmıştır diye söylüyorum çünkü müşteri sonra gelir size söylenir.

Kullanılabilir bir tasarım olmuş ama iç sayfaların daha estetik olduğunu söylemeliyim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 07-07-2012 #3
Lütfen yazım hatalarına dikkat edelim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Pızza değil pizza, MAydonoz değil maydanoz, Menu değil menü, janbon değil jambon gibi gibi Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza yanlış anlaşılmasın dikkatinizden kaçmıştır diye söylüyorum çünkü müşteri sonra gelir size söylenir.

Kullanılabilir bir tasarım olmuş ama iç sayfaların daha estetik olduğunu söylemeliyim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
yorumunuz için teşekkürler Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza yazım hataları benim elimde olan bir durum değil. bu şekilde istendi, firmanın bana verdiği yazıları tasarıma aktardım Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza bir de Menü değil Menu, Pizza değil PIZZA yazılmasının sebebi de işletmenin turistik bir yerde olmasından kaynaklı Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #4
pekala ozaman Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza ama bazı yerlerde jambon bazı yerlerde janbon yazıyor. BUnları düzenlemelisin Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 07-07-2012 #5
pekala ozaman Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza ama bazı yerlerde jambon bazı yerlerde janbon yazıyor. BUnları düzenlemelisin Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
teşekkürler işte buna dikkat etmemiştim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza geçti artık gerçi düzenleme olayı bundan basıldı 2bin tane falan sanırım Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #6
teşekkürler işte buna dikkat etmemiştim Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza geçti artık gerçi düzenleme olayı bundan basıldı 2bin tane falan sanırım Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
ozaman geçmiş olsun Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza Umarım sıkıntı olmaz. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 07-07-2012 #7
teşekkürler Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap
salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2012 #8
Çok hoş olmuş eline sağlık görünce iştahı açılıyor insanın. Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 16-07-2012 #9
teşekkürler Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza
Bu mesajdan alıntı yap
reddark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddark

Grafiker / Aydın

Alt 25-08-2012 #10
Çalışma muhteşem olmuş emeğinize sağlık. Saçma gelebilir fakat ederi değeri nedir? Yani ne kadar ücret talep ettiniz? Ben de böyle bir çalışma almak üzere olduğumdan fiyatı merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları