Bir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl? ...

skocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skocan

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır bir çalışma göndermiyordum. Dedim ki artık vakti geldi.
Bu sitede oldukça değişmiş Bir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl? Yeni arkadaşlara beğendirebelicekmiyiz bakalım.
Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir poşet tasarımı yapmışsın bence nasıl biraz karışıkBir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #3
kesinlikle katılıyorum çok fazla gereksiz obje var Bir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #4
ben arkadaşlara katılmıyorum gayet hoş görünüyor sonuçta elde taşınan bişey ilgi çeker etrafdanBir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #5
öyle olsa bile bu pastel renklerle bir çekicilik kazandıgını sanmıyorum Bir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #6
çalışma pastel olması sorun değil basılacak poşet parlaklık görünümü veriyor yanee poşete basıldığı zaman daha şık duruyor bence güzel çalışma Bir Poşet Tasarımı Yaptım! Sizce Nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
skocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skocan

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #7
Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Konuyla ilgili bir bilgi vereyim. Bu poşet tasarımı kolaj bir çalışma isteği doğrultusunda yapılmıştır. Kolaj bir çalışmadada objelerin fazlalığı gibi bi durum olmayacağını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-04-2009 #8
bence çok karmaşık olmuş bir bütünlük yok
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #9
Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Konuyla ilgili bir bilgi vereyim. Bu poşet tasarımı kolaj bir çalışma isteği doğrultusunda yapılmıştır. Kolaj bir çalışmadada objelerin fazlalığı gibi bi durum olmayacağını düşünüyorum.
Bunu bize en başta belirtmen gerekmez miydi ? Artı olarak Kolaj çalışması neden hep bu kadar basite alınır anlayamıyorum yani kolaj çalışması farklı objeler ile biraraya gelen çalışmadır burası tamam ama farklı obje diye çok ayrı gidiliyor artık sana özel değil bu lafım ama kolaj bağımsız bir çalışma olsada içinde yine bir bütünlük olmalıdır bunu tekrar hatırlatmak isterim...
Kolaj dahi olsa çok ayrı bir halde geldi bana bu çalışma ve poşetde parlaklık olacak diyorsunuz katılıyorum tasarım pcde durdugu halde durmuyor pratikte ama öyle isede bize bunuda yansıtması gerekirdi diye düşünüyorum...

çok konuştum iyi çalışmalar :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #10
Bir Poşet dışı Tasarımı için çok fazla karısık katılıyorum arkadaşlara emegıne saglık...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları