Bir programı öğrenmenin en etkili yolu nedir?

Graficafe - Bir programı öğrenmenin en etkili yolu nedir? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar herkese, Illustrator öğrenmek istiyorum ancak size sorum bunun en etkili yolu nedir olacak. Tutorial mı izlemem lazım yoksa ne yapmam lazım? Lütfen yardımcı olun....

Mothermonster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mothermonster

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar herkese,

Illustrator öğrenmek istiyorum ancak size sorum bunun en etkili yolu nedir olacak. Tutorial mı izlemem lazım yoksa ne yapmam lazım?

Lütfen yardımcı olun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
.... İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun - İzleyin - Uygulayın - Programı bozup tekrar kurun -......
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2013 #3
grafikerlerin bel kemiği diyelim Bir programı öğrenmenin en etkili yolu nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2013 #4
Merhabalar herkese,

Illustrator öğrenmek istiyorum ancak size sorum bunun en etkili yolu nedir olacak. Tutorial mı izlemem lazım yoksa ne yapmam lazım?

Lütfen yardımcı olun.
konu başlıklarıma bakarsan bir arşiv paylaşımında bulundum 2gb'lık. Dilersen onu indirip izleyerek birşeyler yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap