Bir proje için freelancer! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Bir proje için freelancer! - Türkiye Geneli ...

emrekaramannn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrekaramannn

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 06-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir proje için freelancer!

Program/Seviye: Illustratore, corel ya da başka vectorel çıktı alabilen bir program.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Daha önce pixel olarak yapılmış bir logonun vectorel çizimi yapılacaktır. Logo yuvarlak şeklindedir, 3d ışıklandırmalar ve degredeler bulunmaktadır. Yapabielcek arkadaşlar iletişim kurabilirler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bir proje için freelancer! - Türkiye GeneliBir proje için freelancer! - Türkiye GeneliBir proje için freelancer! - Türkiye GeneliBir proje için freelancer! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2014 #3
Profesyonel olarak yardım edebilirim. En son kaliteli vektörel çalışmam adidas gözlük tasarım yarışmasında 2. oldu. Google'a sadece Carbonwear yazıp aratın.

Sanırım ilk çıkan link, furkan parlak gibi birşey yazacak. Çalışmaya bakın tamamen vektörel. Bütcede de anlaşırsak kaliteli bir çalışma ortaya çıkabiliriz.

Ulaşım için, fb.com/jokerinoglu

emrekaramannn

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 06-03-2014 #4
Tüm ilgi gösteren arkadaşlara teşekkürler, bir arkadaşa az önce işi verdim. Tamamlandığında olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacağım.

Profesyonel olarak yardım edebilirim. En son kaliteli vektörel çalışmam adidas gözlük tasarım yarışmasında 2. oldu. Google'a sadece Carbonwear yazıp aratın.

Sanırım ilk çıkan link, furkan parlak gibi birşey yazacak. Çalışmaya bakın tamamen vektörel. Bütcede de anlaşırsak kaliteli bir çalışma ortaya çıkabiliriz.

Ulaşım için, fb.com/jokerinoglu
İyi iş, tebrikler!
salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2014 #5
İyi iş, tebrikler!
Hayırlı olsun teşekkürler. Başka bir işte karşılaşmak dileğiyle. Bir proje için freelancer! - Türkiye Geneli

emrekaramannn

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 07-03-2014 #6
İş tamamlanmıştır, ilgi gösterenlere teşekkürler...