Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması ...

mahmut35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahmut35

Grafiker / İzmir

Alt 21-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Özel bir istek olduğu için biraz kötü oldu içime sinmedi ancak birde sizin görüşlerinizi almak istedim. Olumlu - Olumsuz bütün eleştiriler benim için değerlidir saygı duyarım .. Teşekkürler Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması

[IMG]Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

4reS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

4reS(23)

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 22-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş hocam ancak sade gibi geldi bunu kullanıcakmı reklam sirketi Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Burakkzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burakkzn

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-12-2012 #3
Aşırı basit eline emeğine sağlık genede
Bu mesajdan alıntı yap
TokatKoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TokatKoza

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 23-12-2012 #4
Basit bir çalışma olmuş, lakin işin içinde emek olduğu için güzel diyorum. Biraz daha geliştirebilirsen güzel çalışmalar çıkarabileceğine inanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2012 #5
Konu başlığı reklam ajansı, reklam şirketi filan olunca ayrı bir ilgiyle bakıyorum içeriğine. Ama çoğunda hayal kırıklığı yaşıyorum. Şahsen bir reklam şirketinin kartviziti böyle ise ben o firmaya iş yaptırmam (eğer daha önceden tanımıyor ya da referans almamışsam).

Font ve renk seçimleri kötü. Sol tarafta bantlara hapsedilmiş ve zig zag sıraya konulmuş maddelerde çok hoş durmuyor. Ben ce bol örnek incelemeli ve özellikle reklam sektörü için daha kreatif bir şeyler çıkartmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Optikkagit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Optikkagit

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 23-12-2012 #6
Merhaba; ben üniversite öğrencisiyim ve yarına kadar afiş hazırlamam gerekiyor. Bu bir konser afişi olabilir mekan açılışı afişi olabilir farketmiyor. O kadar araştırmama rağmen konu bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz? :/
Bu mesajdan alıntı yap
ezelsude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezelsude

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2012 #7
yaaaa çalışmalarımı yayınlamıyorum konu açamıyorum yok mu yardımcı olan bir arkadaş.. yakaladım msj altına yerli yersiz yazıyorum ama bi açıklama yapan olmadı.. şimdiden tşkler..
Bu mesajdan alıntı yap
nrdnbyhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nrdnbyhn

Öğrenci (Diğer) / Giresun

Alt 28-12-2012 #8
görsel olarak yorum yapıcam sadece çünkü bu konuda işin ehli değilim. bence renkler hoş değil, çok göz yoruyor, insan nereye bakcağını karıştırıyor karmaşık bir düzeni var daha hoş şeyler çıkartabilirsiniz verilen emeğe karşı emeğınıze sağlık diyorum kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
sss13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss13

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-01-2013 #9
renk seçimleri kötü Bir Reklam şirketine yapmış olduğum Kartvizit Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
busra16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busra16

Grafiker / Bursa

Alt 08-01-2013 #10
bi reklam şirketinin böyle bi kartviziti varsa bana yapacakları işi nasıl yaparlar bilemem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları