bir sanal inşaat firması çalışması

Web Tasarımı - bir sanal inşaat firması çalışması ...

max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 06-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınız çok değerlidir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınız çok değerlidir
kardeş düşünce çok hoş. ama renkleri az daha ayarla istersen 1 2 ton daha açık yaparsan daha hoş durcaktır diye ümit ediyorum. Birde menün arkasındaki siyah çizgini oval yaparsan daha iyi sarmalar gibime geliyor. Ama düşünce çok hoş bir sanal inşaat firması çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 06-02-2013 #3
İnşaat firmasına yapılmış bir çalışmadan çok çocuk hikaye kitabı gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 07-02-2013 #4

biraz değişiklik yaptım

kardeş düşünce çok hoş. ama renkleri az daha ayarla istersen 1 2 ton daha açık yaparsan daha hoş durcaktır diye ümit ediyorum. Birde menün arkasındaki siyah çizgini oval yaparsan daha iyi sarmalar gibime geliyor. Ama düşünce çok hoş bir sanal inşaat firması çalışması

İnşaat firmasına yapılmış bir çalışmadan çok çocuk hikaye kitabı gibi.
ben bir profesyonel değilim bana eksiklerimi söyleyin ve yol gösterin diye burada konu açıyorum beni aşağılayın diye değil sayın aresrisus
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 07-02-2013 #5
Amacim asagilamak degil kesinlikle boyle anlasildiysam ozur dilerim. Ben sadece gordugumu soyledim. Haklisin yorum yapip uzerine olmasi gerekenleri katmadan yazmisim. Oncelikle bir insaat calisma bir insaat firmasi olmasindan daha kurumsal, şık ve goz alici olmali. Kullanicagin renkler be tipografi en onemli etken. Var olan yapilmis insaat firmalarinin internet sayfalarini incelemeni tavsiye ederim. Siyah renkler kullanabilirsin siyah kaliteyi simgelemenin en onemli rengidir. Oval ve yuvarlanmis serifli fontlar yerine keskin cok kalin olmayan ama cok incede degil guzel fontlar kullanabilirsin. Firmanin yapmis oldugu yapilari gerek giris sayfasinda gerek tanitim sayfalarinda yuksek cozunurluk ve ebat olarak buyuk bir sekilde sergilemek onemli cok fazla yazi be seklller yerine bu tarz islerde yapinin gorsellerini kullanmak yeterli.
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 07-02-2013 #6
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 07-02-2013 #7
bir inşaat firması için tasarım yapacaksanız eğer gidin bir inşaat firmasını gezin o ortamdaki havayı soluyun.renklerini çizgilerini bir inceleyin ... siz devasa siteler binalar üretseniz bu temayı kabul edermisiniz?yada ev alacak olsanız bu temaya sahip bir firmadan alırmısınız? bunları masaya yatırmanız gerek.tasarımcı kostum değiştirmeyi bilmeli ... askeri makamaiş yapacaksa kamuflaj giymeli hastahaneye yapacaksa doktor veya hasta gözüyle bakmalı öyle düşünmeli öyle tasarım yapmalı ... zor iş zor bir sanal inşaat firması çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 07-02-2013 #8
bir inşaat firması için tasarım yapacaksanız eğer gidin bir inşaat firmasını gezin o ortamdaki havayı soluyun.renklerini çizgilerini bir inceleyin ... siz devasa siteler binalar üretseniz bu temayı kabul edermisiniz?yada ev alacak olsanız bu temaya sahip bir firmadan alırmısınız? bunları masaya yatırmanız gerek.tasarımcı kostum değiştirmeyi bilmeli ... askeri makamaiş yapacaksa kamuflaj giymeli hastahaneye yapacaksa doktor veya hasta gözüyle bakmalı öyle düşünmeli öyle tasarım yapmalı ... zor iş zor bir sanal inşaat firması çalışması
sağol teşekkür ederim
diğer yorumunuz içinde
Bu mesajdan alıntı yap
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 07-02-2013 #9
sağol teşekkür ederim
diğer yorumunuz içinde
kırmamışımdır umarım
sizlerde sağolun rica ederim başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap