Bir Seferlik Gazete Baskı (Yardım-Ödev)

Basılı Yayınlar - Bir Seferlik Gazete Baskı (Yardım-Ödev) Sponsorlu Bağlantılar Öğretmenimiz gazete hazırlamamızı söyledi . Photoshopta gazetemi hazırladım. Ancak gazete kağıdına ve gazete boyutlarında çıkaracak matbaa yada ozalit bulamadım. Lütfen yardım edin. *Ümraniye yakınlarında arıyorum. *Gazetem 4 sayfalık ...

Crescent53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crescent53

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öğretmenimiz gazete hazırlamamızı söyledi . Photoshopta gazetemi hazırladım. Ancak gazete kağıdına ve gazete boyutlarında çıkaracak matbaa yada ozalit bulamadım. Lütfen yardım edin.
*Ümraniye yakınlarında arıyorum.
*Gazetem 4 sayfalık olacak.

Her türlü yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tek seferlik o şekilde matbaa bulamassınız... Kırtasiye - Fotokopi tarzı yerlere bakmalısınız. orda da gazete kağıdı olmaz.
Laser baskı olarak A1 yada A2 arayabilirsiniz... yada ebatları biraz dürşürüp A3 bakmanızda yarar var.
Bu mesajdan alıntı yap
Crescent53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crescent53

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-03-2012 #3
çok teşekkür ederim gazetemi hazırladım.
Bu mesajdan alıntı yap