Bir sigorta şirketi için yapmış olduğum one vision çalışmaları.

Afiş Tasarımı - Bir sigorta şirketi için yapmış olduğum one vision çalışmaları. Sponsorlu Bağlantılar [IMG] [/IMG]...

selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]Bir sigorta şirketi için yapmış olduğum one vision çalışmaları.[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet başarılı ellerinize sağlık. Sağ alt taraftaki ok işareti bir yeri işaret ediyorsa biraz daha içeri alınabilir, bir özelliği yoksa kaldırıla bilinir de ...
Bu mesajdan alıntı yap

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2012 #3
Gayet başarılı ellerinize sağlık. Sağ alt taraftaki ok işareti bir yeri işaret ediyorsa biraz daha içeri alınabilir, bir özelliği yoksa kaldırıla bilinir de ...
Zil var orda üstadım. dikkat çekmesi için müşteri koydurdu.
Bu mesajdan alıntı yap
ercanhasbil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanhasbil

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2012 #4
çok başarılı olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 24-08-2012 #5
çok başarılı olmuş emeğine sağlık
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 24-08-2012 #6
Ben görsellere takıldım neden hizalamarı simetrik değilde biri aşağıda biri yukarda aynı hizada ve aynı ölçüde yapsanız daha hoş olmaz mı? Bence göze hitap açısından biraz daha elden geçirile bilir çalışma emeğinize sağlık başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 24-08-2012 #7
Ben görsellere takıldım neden hizalamarı simetrik değilde biri aşağıda biri yukarda aynı hizada ve aynı ölçüde yapsanız daha hoş olmaz mı? Bence göze hitap açısından biraz daha elden geçirile bilir çalışma emeğinize sağlık başarılar.
Bilmiyorum hiç dikkatimi çekmedi böyle olması bi sıkıntı yaşatmıyor gibi geldi bana. Ama bakış açısı farkı tabii. Aslında daha iyi olabilir fakat görsellerin ölçüleri de pek o forma oturacak cinsten değil üstat.
Yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2012 #8
görseller çok güzel kesinlikle bir kompozisyonu hakediyor.. Bu şekilde ayrı bir çalışma olmuş sanki eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
photox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2012 #9
katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 11-09-2012 #10
katılıyorum
Bilmiyorum hiç dikkatimi çekmedi böyle olması bi sıkıntı yaşatmıyor gibi geldi bana. Ama bakış açısı farkı tabii. Aslında daha iyi olabilir fakat görsellerin ölçüleri de pek o forma oturacak cinsten değil üstat.
Yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları