Bir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar

Deneme Çalışmalar - Bir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar ...

Çanakkale83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Çanakkale83(34)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Siteye dün üye oldum. İnceleme fırsatım henüz olmadı göz gezdirebildim sadece. Başlığı görünce çizdiklerimi paylaşmak istedim. İş arıyorum ve boş zamanımı değerlendirmek için resim yapmaya başladım. Zaten seviyordum resim yapmayı ama bilgisayarda hiç yapmamıştım. Bunlar başka bir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan şeylerdir. Bir de karikatür niteliğinde(teknik anlamda olmayabilir) bir şeyler çizdim. İşi bilenler'in ne düşüneceğini merak ettiğim için paylaşmak istiyorum. :smile: Geliştirebilir miyim kendimi? Çeşitli programlar olduğunu da yeni yeni öğreniyorum. Şu çizdiklerimi başka bir programda çizsem daha güzel şeyler çıkar mı ortaya? Yorumlarınızı bekliyorum.:smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 05-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanız gözükmüyor. tekrar yüklemeniz gerek
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-06-2009 #3
çalışmanız gözükmüyor arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 05-06-2009 #4
Foruma Resim Yüklemek
burayı incelemenizi tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
SalihA_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SalihA_

Grafiker / Mersin

Alt 05-06-2009 #5
bende göremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Çanakkale83(34)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2009 #6
Foruma Resim Yüklemek
burayı incelemenizi tavsiye ederim
Teşekkür ederim hatamın sebebini anladım.:smile:

Yaprak Dökümü dizisiyle ilgili bunlar da.:rofl:

Bu mesajdan alıntı yap
tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 05-06-2009 #7
başlangıç için güzel çalışmalar ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Çanakkale83(34)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2009 #8
Cevap verenlere teşekkür ediyorum. Mutlaka çalışmam gerek çünkü bu işlerle hiç ilgim yok alanım değil çünkü. Hiç bir teknik bilgiye sahip değilim. Siteyi tesadüfen öğrendim bilenlerin fikrini öğreneyim dedim.:smile: Çalıştığım program da paintten hallice photo filtre programı zaten.:smile:

Geçen gün bir firmaya çalışmalarımı gönderdim yukardakiler değil tabi ki. İlan da "Bebek kıyafetleri için şirin figür çizen yaratıcı arkadaşlar aranmaktadır." yazıyordu. Belli bir alan istemeyince göndereyim çalışmalarımı dedim.

Örn;

Çağırdılar ben de inanamadımBir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar)) Şansımı denemek istemiştim çünkü kendilerine de dedim zaten. Neyse değişik gelmiş çalışmalarım. Program bilgimi sordu bilmiyorum dedim. Elle çizebilir misiniz dedi çizerim dedimBir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar Eğitim veriyoruz zaten biz dedi yetkili kişi. Gün verdi o güne kadar ararsak hemen işe başlarsın,aramazsak bil ki başkasını almışızdır dedi.Bir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar Aramadılar ama beni çağırmış olmaları umutlandırdı açıkçası beni. Neden olmasın? Diye soruyorum o günden beri kendime. Bütün bunların sebebi bir türlü iş bulamıyor olmam tabi ki.Bir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar Acı gerçek kendi alanımla ilgili çağırılmıyorum bileBir sitede sohbet esnasında ortaya çıkan çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 05-06-2009 #9
renklendirme yaparken tercih ettiğin renkleri karekterlerin imajı ile uygun düşünmelisin
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Çanakkale83(34)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2009 #10
renklendirme yaparken tercih ettiğin renkleri karekterlerin imajı ile uygun düşünmelisin
eline sağlık
Öneri için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları