Bir Sitenin Maskotu Nasıl Çizilirrr. Lütfen Yardım :(

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bir Sitenin Maskotu Nasıl Çizilirrr. Lütfen Yardım :( Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım Umarım Kalıcı Olurum Şimdi Sizden Bir Ricamm Olucak Ve Bu Konuda İlham Almak İstiyorum veya Bir Örenk vs vs.. Elektronik Bölümü ;Okumama Rağmen webtasarımına ...

Sfenksmmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sfenksmmy(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 22-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım Umarım Kalıcı Olurum Şimdi Sizden Bir Ricamm Olucak Ve Bu Konuda İlham Almak İstiyorum veya Bir Örenk vs vs.. Elektronik Bölümü ;Okumama Rağmen webtasarımına İlgim Çok Yüksek ve neredeyse 2-3 yıl photoshop kullanıyorum orta düzey denilebilir... Bir Sitem ve ben buna Bu Sitenin Kadar Güzel ve Net Bir Maskot Çizmek İstiyorum.. acaba Bunu Photoshopla Çizebilirmiyim sadece ps yeterlimidir.. çizdiklerimi hiç beğenmedim ve çok yamık oldu bu konuda yardımcı olurmusunuz acabaaa Şimdiden Teşekkürlerr...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Sfenksmmy(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 23-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım eden yokmu Bir Sitenin Maskotu Nasıl Çizilirrr. Lütfen Yardım :(Bir Sitenin Maskotu Nasıl Çizilirrr. Lütfen Yardım :(
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetmetin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-01-2010 #3
Yaptıklarınızı paylaşsanız onun üzerinden devam etsek daha iyi olmaz mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2010 #4
yardım eden yokmu Bir Sitenin Maskotu Nasıl Çizilirrr. Lütfen Yardım :(Bir Sitenin Maskotu Nasıl Çizilirrr. Lütfen Yardım :(
Bu konuda ancak size yaptığınız çalışmayı eleştirerek yardım edebiliriz.
Çünkü istediğiniz şey bir tasarımdır, bir tasarım ise bir çok aşamadan
geçerek ortaya çıkar.
1-Tasar
2-Tasarı
3-Tasarımlamak
4-Tasarım
Siz şu anda fikrinizin çıkış noktasında bulunmaktasınız. Bunun tasarı haline geçirebilme süreci çok önemli bir süreçtir. Buradaki üyelerimizin buna zamanının olduğunu sanmıyorum. Üstelik böyle bir şeyi istemeyede hakkımız yok.
Yani işin özü biz size ancak tasarımlama aşamasında yardım edebiliriz.
bunuda ancak bize görsel birşeyler sunarsanız yapabiliriz.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 23-01-2010 #5
Vektorel tabanlı calısan bır program yuklemen lazım. freehand, corel yada Ai gibi.. ayrıca yamuk dediğin calısmalarınıda bır yukle.. burdakı degerlı ustalar senı yonlendırecektır.
Bu mesajdan alıntı yap

Sfenksmmy(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 23-01-2010 #6
öncelikle yorumlarınız teşekkür ederim arkadaşlar aşağıda yaptığım bazı maskotlar var ben bunları önce kağıt üstünde çizim ps de renklendirdim... yani ben sizden bana sıfırdan maskot yaparmısınız demedim arkadaşlar sadece fikir veya ilham kaynağı olabilecek çizimler veya bu işe önce nelerden ve hangi aşamalardan geçerek yapmam gerekir onları istedim sonuçta siz benden daha tecrübeli ve programlar hakkında daha bilgilisiniz o yüzden bu siteyi seçtim yanlış bişey sölediysem k.bakmayın.... bu konuda bilgim yok... tekrar teşekkür ederimm...

Bu mesajdan alıntı yap