Bir Soru Daha...

Graficafe - Bir Soru Daha... Sponsorlu Bağlantılar Bir forumda üyeler ,Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri modlar ise Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri yalan söylemekteler, diğer günlerde ise doğruyu söylemektelermiş. üyelerden biri : Dün yalan söylüyordum. modlardan biri: ...

Bir Soru Daha...

Bir Soru Daha...

Alt 21-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir forumda üyeler ,Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri
modlar ise Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri
yalan söylemekteler, diğer günlerde ise doğruyu söylemektelermiş.

üyelerden biri : Dün yalan söylüyordum.
modlardan biri: Ben de.

SORUMUZ: Bugün günlerden nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 21-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Perşembe..Bir Soru Daha...
Bu mesajdan alıntı yap
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 01-05-2008 #3
persembe olur mu ya olur sa da nasıl olur.ben olaya soyle yaklastım.uyelerden bırı dun yalan soyluyordum derken gercekten yalan soyluyordu aslında dun dogruyu soyluyordu.modlardan bırı de aynı sekıldeydı.uyelerın ve modların yalan soylemedıgı zaman bı tek pazar gunu kalıyor.o zaman gun pazartesıdır.Bir Soru Daha...DBir Soru Daha...cok sacma olucak ama Bir Soru Daha...D oole ...ya da bırı acıklayabılır mı nasıl persembe oluyo ktakıntı yaptı gozum seriyo
Bir Soru Daha...
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

labirente döndü burası

Alt 01-05-2008 #4
üyeler pazartesi salı çarşamba yalan söylüyorsa pazartesi salı çarşamba günlerinin birinde dün yalan söylüyordum diyemez çünkü doğru söylüyor o günlerde zaten yalan söylemesi gerekiyor...doğru söylüyorsa o günlerin dışında kalan günlerden birinde söylemesi gerekiyor...perşembe cuma cumartesi pazar günleri kalıyor geriye ve aynı anda modlarlada kesişmesi gerekiyor..yani perşembe cuma cumartesi günü olmalı...üye dün yalan söylüyodum dediği için perşembe günü uyar...modlarında perşembe günü yalan söyleme günü olduğu için çarşamba günü yalan söylemediği halde perşembe günü dün bende yalan söylüyordum diye yalan söylüyor...yani perşembe....çok mu karıştı yoksa ben mi karıştım yav labirente döndü burasıBir Soru Daha...)Bir Soru Daha...)Bir Soru Daha...)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, soru, daha