Bir sorum olacak 3 GB civarında Brush

Brush - Bir sorum olacak 3 GB civarında Brush ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar belki garip gelebilir ama sorum şu:
Benim 3 GB civarında bir Brush arşivim var.

Size göre 3 GB brush arşivi ne demek?Elbetteki elinde olanla iyi işler çıkarmak.Bu zamana kadar iyi işler çıkardığıma inanıyorum yakındada onları sizlerle paylaşacağım inşAllah ama lütfen soruma cevap verin.Geyik muhabbet anlamında yazmadım bunu buraya.Sizce azmı yoksa iyi bir rakammı?
Arşivimi daha çok genişletmek istiyorum çünkü yakında çok fazla ihtiyacım olacak.Bunun yanında yavaş yavaş Fırça tasarımınada geçtim.

Şimdi yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sananeyau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sananeyau

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3145728 kb demektir bu.dosya boyutu ortalama 4096 kb desek(ki bu bile çok fazla), 768 adet brush dosyası eder, ki bence çok fazla.bu miktar da minimum miktar Bir sorum olacak 3 GB civarında Brush
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-09-2007 #3
son sayımda 800 civarıydı.tam hatırlamıyorum arşiv cd leri memlekette gidince yine bakarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-09-2007 #4
valla kardeşim nedim 3 gb brush gibi az yer kaplayan birşey için çok büyük bir boyut.. mükemmel muazzam birşey.. kaçtane olduğunu merak ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
RitEmrE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RitEmrE(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-09-2007 #5
Ah.. Ah.. Kotasız int. olsa da bizim de 3gb boyutunda tane tane,dizi dizi brushlarımız olsa. Bir sorum olacak 3 GB civarında Brush Bir sorum olacak 3 GB civarında Brush
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 23-09-2007 #6
nerdee ???Bir sorum olacak 3 GB civarında BrushD
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-07-2008 #7
bencede gerçekTEn çok fazLa gereKsiz qibi geLio o kadar brushLa photoshop kullanmayı biLe bırakırsın herşeyi brusLa yapmaya çALışırsın.. oda bana göre iYi deil ama tab i yinede sen biLirsin bence fazLa ama
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL50 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL50

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Nevşehir

Alt 02-10-2008 #8
Arkadaşlar bir sorum olacak bu brushkeri nereye ekleyerek kullanabilirim yardımcı olurmusunuz... Yani photo shop dosyasının hanhi bölümüne atıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2008 #9
Arkadaşlar bir sorum olacak bu brushkeri nereye ekleyerek kullanabilirim yardımcı olurmusunuz... Yani photo shop dosyasının hanhi bölümüne atıcam
photoshop u nereye kurduysan ki genelde C: program fileste olur
oraya gir Presets klasöründe Brushes olur \Photoshop CS\Presets\Brushes oraya at
sonra PS aç brush u seç sağ tıkla çıkan ayarlarda sağ üstte küçük ok işareti olur yuvarlak içinde ona bas load brushes tıkla oradanda klasöre kopyaladıgın brush u seç oke
Bu mesajdan alıntı yap
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 12-10-2008 #10
arkadaşlar konu açmak istemedim onun için buraya yazıyorum lütfen yardı edin.Sitede yada sizlerde kırağ brushu varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, brush, civarında, olacak, sorum