Bir tane daha

Afiş Tasarımı - Bir tane daha ...

Bir tane daha
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Dosya19

Bir tane daha

Alt 28-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce tasarlamış olduğum yarışmanın 4. afiş denemesi. Her seferinde farklı şeyler denemeye çalışıyorum. Artık benim için o kadar öğretici ve geliştirici oldu ki, bir türlü bırakamıyorum. İlk kez bir konu üzerine bu kadar grafik yapıyorum. Beğeni ve yorumlarınıza...

Bir tane daha
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok iç açıcı görünüyor renkler filan amaa böyle düzenli olmalarına rağmen yine de öne çıkma problemi varmış gibi, gerçekten vurgulanmak istenen öğe eksik, hepsi aynı duruyor. Belki de yazıların fazlalığından kaynaklanıyordur.. Eline sağlık (=
Bu mesajdan alıntı yap
redarch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redarch(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2009 #3
Kalabalık ama gözü yormuyor anlatılmak istenilen gayet açık bence güzel anlatmışsın...bir sorun var oda ödül bölümü ilk bakışta biraz kopuk duruyor...
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-10-2009 #4
Bunu yapmak için neredeyse bir hafta boyunca düşündüm. Paylaşalı epeyde olmuş fakat hiç cevap gelmemişti. Artık ümidimi yitirmek üzereyken sizlerin yorumları geldi. Öncelikle değerli yorumlarınız ve ince düşüncenizden dolayı teşekkür ederim. Söylediklerinizi değerlendirecek olursak, üst kısımda belki önemli yerleri farklı renklerle ön plana çıkarmak daha iyi olabilir, ödül kısmının kopukluğu ise yeşil çizgiden kaynaklanıyor olabilir. Bunları değiştirerek bakmayı deneyeyim birde. Sanırım daha güzel bir sonuç ortaya çıkacaktır. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap