bir türlü karar veremiyorum :D

Graficafe - bir türlü karar veremiyorum :D ...

Alt 16-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba

acayip kafam karışık yakında sıyırmamak içişn dua ediyorum bir türlü karar veremiyorum :D

tam web programcısı olucam diyorum ve aniden üşeniyorum aşırı zor geliyor zaten kompleksli ve biraz sinirli bi yapım var diyorum bi türlü başlıyamıyorum

Sizce grafikerliğemi atılsam bu konuda ileride iyi bir işe sahip olabilirmiyim acaba

Biraz saçma gelciek ama söyleyim bir türlü karar veremiyorum :D Elektronik haberleşme öğrencisiyim ama bu konuyu çok seviyorum ve kendimi sırf bu konulara verdim

Sizce ne yapayım

şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir türlü karar veremiyorum :D elektronik haberleşmeci ol...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #3
bir türlü karar veremiyorum :D elektronik haberleşmeci ol...

aslında çok güzel bölümdeyim ama kafam karışıyor işte karışmıycak gibide değil

çok süper bölüm ama bi sınava giriyorum bilirsin belki dijital elektronik 1 0 1 0 1 0

olayları bir türlü karar veremiyorum :D sorunun doğru cevabı 60 puan bir türlü karar veremiyorum :D tabi bu işin eğlenceli tarafı bir türlü karar veremiyorum :D
Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 16-02-2008 #4
akinase bir türlü karar veremiyorum :D Kafayı sıyırma telaş yok bir türlü karar veremiyorum :D
Bence şöyle düşün yani hangi işe el atarsan at sonuçta sinirleniceğin ve agresif olcağın anlar gelcek.Her işin bi zorluğu vardır.
Hangi alanda başarılıyssan ona yönel.Elektronik güzel bi meslek Grafik iide ek olarak yürütebilirsin...bu tabi benim sadece bi önerim
Hoşçakal...
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2008 #5
Basin yayin yüksek okulu okumadan, kendini gösteren herkez gazeteci olabiliyor. Güzel santalar fak. bitiren bir adam dişçi olamiyor... Yada avukat adam şarkici olabiliyor. Fakat ben avukat olamiyorum bir türlü karar veremiyorum :D sen elektronik haberlesme okuyup grafiker olmak istiyorsun. hatta karar veremiyorsun ol kardes ol... sektörde çok grafiker acigi var... kolumu kardiyorum grafikere çarpiyorbir türlü karar veremiyorum :D
(yazdiklarım kisisel görüşlerimdir kimse alınmasin, grafiker olmak isteyen, bunu yürekten isteyen herkez birgün grafiker olur)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #6
kurslara falan herşeye gitmeyi düşünüyorum kursların sizce baya faydası oluyormu aranızda giden varmı acaba arkadaslar ?
Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 16-02-2008 #7
Sayın Nucat yetenek gerek ama
Zaten günümüzde öss tercihleri puana göre yapılıor.Hangi mesleği yapıcağın aldığın puana göre oluor yani..Bilinçli yapanların sayısı az...Eğer yeteneğim var ve ben bu işi yapabilirim diosa Bu açığın kapanmasına neden sebep olmasın demi_?bir türlü karar veremiyorum :DDbir türlü karar veremiyorum :D
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2008 #8
kardeş şuanki aklım olsaydı bundan 14 sene önce simit satmayı tercih ederdim bir türlü karar veremiyorum :D gerisini sen hesapla işte bence bırak bilgisayarı elektroniği ticarete atıl hem para kazaaaan hem rahat et benden sana tavsiye bir türlü karar veremiyorum :D
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2008 #9
Yetenegi olup, özel yetenek sınavini kazanip, mezun olmuş, sektöre girmiş adama grafiker diyoruz...
Kursa gidip grafik tasarim uygulama bilgisayar programlarini ögrenmis, sektöre yeni giren adama ne diyecegiz? biz çok eskiden dizgici derdik... sonralari oparotor dedik...yakin zamanda grafiker dedik...simdilerde art bile diyoruz...Yenetegi olan adama yazik etmedik mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #10
kardeş şuanki aklım olsaydı bundan 14 sene önce simit satmayı tercih ederdim bir türlü karar veremiyorum :D gerisini sen hesapla işte bence bırak bilgisayarı elektroniği ticarete atıl hem para kazaaaan hem rahat et benden sana tavsiye bir türlü karar veremiyorum :D
Sana Katılıyorum Kardeşim... bir türlü karar veremiyorum :D
Sabaha Kadar Pc Başında Oturmazssın En azından...
50 Simit Sattın İşin Bitti bir türlü karar veremiyorum :D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, trl, karar, veremiyorum