Bir veteriner kartviziti

Kartvizit Tasarımları - Bir veteriner kartviziti ...

Bir veteriner kartviziti
b0reas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Bir veteriner kartviziti

Alt 01-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

abim veteriner oldugu icin böyle bişey yapmak istedim pek güzel olmadı galiba ama gene yorumlarınızı bekliyorum ...

Bir veteriner kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 01-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kartvizitlerde genelikle foto kullanılmaz adres o kadar büyük olmaz logosu nerde veterinerin?
Bu mesajdan alıntı yap

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-08-2011 #3
anladım bu olmamıs demekki tskler :=)) siz söyleyeceksnzki bende ögrenecem neler dogru neler yanlıs tskler :=))
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 01-08-2011 #4
hangi proramı kullanıyorsun?
Bu mesajdan alıntı yap

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-08-2011 #5
corel draw x5 tam bilmiyorum gecen sene ygs de kazanamadm istedigim yeri bu sene tekrar giricem grafik tasarım istiorm o yüzden evde kendim ögrendigim kadar yapmaya calısıormm ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 01-08-2011 #6
hımmm freehand den başlamanı tavsiye ederim o programda kendini geliştirirsen diğerlerini de yapabiilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-08-2011 #7
corel draw x5 alıstım biraz bunları falan yapıorum da siz dediniz ya demin logo ve kartvizitte resim olmaz ben o 2 kartviziti yaparken önümdeki kartvizitlerden bakarak yaptım ama onların üstündede resim vardı logo yoktuu bende resim koydum logo yapamıorm zaten daha o yüzden onu yapamadm ama ...
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 01-08-2011 #8
anladım ama her şirketin bir amblemi ve logosu vardır Bir veteriner kartviziti internet üzerinden kartvizit örneklerine bak. ben grafikten mezunum fakat kendimi hiç bir zaman yeterli görmüyorum sürekli geliştirmeye çalış kendini :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

b0reas

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-08-2011 #9
bişey sorabilirmiyim ? yetenek sınawı varmıs galiba ben onlara gircemde meb'in vermiş oldugu grafik tasarım kursuna gidicem orda bana program mı ögretecekler sınawda elle cizdiriolarmısta ondan sordum ..
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 01-08-2011 #10
yetenek sınavları el çizimiyle alıyor onlarda hem program hem de çizim dersleri vardır umudunu kırmak istemem ama işin kolay değil Bir veteriner kartviziti çok çizmen ve çalışman gerekiyor çünkü sınavlara giren baya oluyor ben geçen sene girdim yetenek sınavlarına 2 sene çizim kursuna gittim zaten liseden de grafikten mezunum olmadı ama puanla kazandım marmaradayım şimdide halimden de gayet memnunum. Bir veteriner kartviziti sen kendini programlarda geliştirmeye bak çünkü işe alırken çizim yeteneğine değil ne bilip tasarımlarına bakıyorlar üniversite içinde el yeteneğinin olması mecbur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links