Bir video edit'i hakkında

Edius - Bir video edit'i hakkında Sponsorlu Bağlantılar Merhaba: ben birşey öğrenmek istiyorum. Kendi kendime edius, photoshop, premier öğrenmeye çalışıyorum, bu alanda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Bir video seyrettim ve merak ettim. Eğitimde 'Dersim Yıldızı' | Al Jazeera ...

ozanselin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanselin

Öğrenci (Diğer) / Sivas

Alt 17-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba:
ben birşey öğrenmek istiyorum. Kendi kendime edius, photoshop, premier öğrenmeye çalışıyorum, bu alanda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Bir video seyrettim ve merak ettim.
Eğitimde 'Dersim Yıldızı' | Al Jazeera Turk - Ortadoğu, Kafkasya, Balkanlar, Türkiye ve çevresindeki bölgeden son dakika haberleri ve analizler

bu videoyu kendim çektiğimi varsayarsak, ekstra olarak hangi programda hangi işlemleri yapmam gerekiyor. Mesela edius'ta videoda mevcut olan grafikleri nasıl ekleyebilirim. O grafikleri en hızlı ve güzel biçimde nasıl yapabilirim? Ayrıca edius'ta yazı yazabilsem de o yazıyı kaydıramıyorum. Biraz ara verince yazı yazıcağım yerleri unutuyorum tavsiyeleriniz nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Lecter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lecter

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Edius'ta yazıyı kaydırmak için F7 tuşuna basarak LAYOUTER panelini açabilirsin. Buradan keyframe kullanarak hareket verebilirsin. Ayrıca iconları kaliteli olarak bulabilirsen extra programa ihtiyaç duymadan EDIUS'tan çıkarabilirsin projeyi.
Bu mesajdan alıntı yap