Bir videoda zoom yapıp sonra sağ tarafa ekranı kaydırma

After Effects - Bir videoda zoom yapıp sonra sağ tarafa ekranı kaydırma ...

sedayuksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedayuksel

Yrd. Grafiker / Antalya

Alt 31-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Adobe afterda bir videoya şunu yapmak istiyorum.Mesela videoda toplu çekilmiş bir video ve ben bir arkadaşımızın yüzüne zoom yapmak istiyorum sonra zoom halindeyken sağ taraftaki kişiye kayıcak ekran kayarken zoom da değişebilir.Bunu adobe afterda nasıl yapabilirim.Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkur ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

zbkdygn isimli Üye şuanda  online konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,

Adobe afterda bir videoya şunu yapmak istiyorum.Mesela videoda toplu çekilmiş bir video ve ben bir arkadaşımızın yüzüne zoom yapmak istiyorum sonra zoom halindeyken sağ taraftaki kişiye kayıcak ekran kayarken zoom da değişebilir.Bunu adobe afterda nasıl yapabilirim.Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkur ediyorum.
Merhaba

Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım.

Bahsettiğiniz şekilde After Effects te hem videoda hemde resimde aynı işlemleri yapabilirsiniz.
Resimde görüldüğü gibi bütün işlemleri çerçeve içine aldığım seçeneklerden yapıyoruz.Videonun sol kısmında bulunan yönü sağa olan oku tıkladığımızda ok aşağı bakıyor ve oradan seçenekler çıkıyor hangi işlemi yapmak istiyorsanız o katmandaki değerlerle oynayarak istediğiniz sonucu elde edersiniz.

Resmin üzerine tıklayın büyük ebatlı olacaktır.

Bu mesajdan alıntı yap