biraz front page biliyorum yeni programlardan haberdar değilim bana yardımcı olabilir misiniz?

Web Tasarımı - biraz front page biliyorum yeni programlardan haberdar değilim bana yardımcı olabilir misiniz? ...

biraz front page biliyorum yeni programlardan haberdar değilim bana yardımcı olabilir misiniz?
berat_623 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berat_623

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

daha çok yeniyim biraz front page biliyorum yeni programlardan haberdar değilim bana yardımcı olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 19-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İsteğin tavsiye programsa yeni değiller ama dreamwever grafik olarakda firework öneriyorum
Bu mesajdan alıntı yap

berat_623

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2009 #3
Bne dreamwewer bilmiyorum fakat front page bilgim var ne dersiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 17-09-2009 #4
Arkadaşım frontpagede bişeyler meydana getirebilcek durumdaysan hemen dreamweaver a geç hiç başka programlarda oyalanma çünkü şunu herkes kabullenmiş durumda adobenin prgoramları rakiplerine göre çok daha başarılı ve kullanılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
cyagiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyagiz

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / Bursa

Alt 17-09-2009 #5
dostum web tasarım seti satıyorum daha önce çok kişiye sattım alanlar çok memnun. amatörlükten profesyonel bir kişiye bile yarayacak geniş bir arşivi de mevcut toplamda 9 cd... ilgilenirsen ...............
Bu mesajdan alıntı yap
karaveri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaveri

Webmaster / Ankara

Alt 08-10-2009 #6
Bencede Dreamweaver'a gecmelisin.... photoshop'a da ağır ağır başlasan senin için fena olmaz.... deneme yanılmayla herşeyi çözersin... temelin varsa gerisi hikaye ben kimseden öğrenmedim... ama türkiyenin en büyük web tasarım firmalarından birisinde yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum.....
Bu mesajdan alıntı yap

berat_623

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #7
teşekkürler .
Bu mesajdan alıntı yap
freedoom16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedoom16

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 26-11-2011 #8
Dreamweaver ve Photoshop 'u kullanmanı Tercih Ederim.
Ayrıca Ben Dreamweaver'i veya diğer web tasarım programlarını kullanmanı tercih etmem çünkü html ,css öğren el ile yazdıktan sonra hepsi sıra sıra gelısıcektır.
Programla hiç bi yere gelemezsın kardesım bile programla tek kısılık bır sayfa yapabilir.
Bu mesajdan alıntı yap