BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :)

Logo Tasarımları - BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) ...

lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya15

Alt 14-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KARALAMALAR ESNASINDA ÇIKAN BIR ÇALIŞMA ÇOK AMAÇLI OLARAK KULLANMAK İÇİN ARŞİVİMDE YERİNİ ALANLARDAN BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :):angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 15-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bu kadını bırak rüyamda normal karşımda görsem salavat getiririm korkudan...
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 15-12-2011 #3
bayan imajına detay verilmiş ama amatörce, yada sadece siluet yapılmaya çalışılmış bir kaç obje fazla...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2011 #4
ben bu kadını bırak rüyamda normal karşımda görsem salavat getiririm korkudan...
BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) Sen çok yaşa emi. Sabah sabah tüm çalışanlar ne oldu abi neden patladın diye başıma üşüştüBİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) İlahi derman sen çok yaşaBİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :)
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2011 #5
Bi deniz kızını andırmış gibi andıramamış gibi andırmak istermiş gibi... Yüzü felaket korkunç... Biraz daha detaya girmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 15-12-2011 #6
yorumlarınız için teşekkür ederim BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :)
derman arkadaşımızında esprisi fena degilmiş BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :)
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2011 #7
Çalışmadan ziyade o nasıl bir başlıktır !... BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak Anlamadım, anlamaya çalıştım ama olmadı... Daha düzgün bir başlık, ve daha özenli bir çalışma. Bence bu çalışmayı arşivinden çıkarmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 15-12-2011 #8
pekı abi bundan sonra dıkkat edicem saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2011 #9
pekı abi bundan sonra dıkkat edicem saygılarımla
Ben abi değilim ablayım BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) Hiç güleceğim yoktu çok sağol BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2011 #10
Ben abi değilim ablayım BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) Hiç güleceğim yoktu çok sağol BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :)
İyi ki teyze diyerek konuyu saptırmamış BİRAZDA BAYANLARA ÇALIŞMAK LAZIM Hoş bir çalışma sanki birazda sicak :) hadi bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları