Birden fazla vektör bulunan .psd dosyasından tek vektör ü ayırma ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Birden fazla vektör bulunan .psd dosyasından tek vektör ü ayırma ? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar sn grafiker arkadaşlar photoshop ta daha önce kullandığım ama hatırlayamadığım bir özellik hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba? Sorunum şu birden fazla vektör veya layerlardan nesnelerden birini ...

redcodx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redcodx

Webmaster / Antalya

Alt 28-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar sn grafiker arkadaşlar photoshop ta daha önce kullandığım ama hatırlayamadığım bir özellik hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba? Sorunum şu birden fazla vektör veya layerlardan nesnelerden birini kendi penceresine ayırarak almak istiyorum ama o vektör ün boyutlarını bilmiyorum kullandığım özellikte mesela ayırdığım vektör kendi image sizesini oluşturuyordu bunu nasıl yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkansanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkansanli

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

cevabım

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar sn grafiker arkadaşlar photoshop ta daha önce kullandığım ama hatırlayamadığım bir özellik hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba? Sorunum şu birden fazla vektör veya layerlardan nesnelerden birini kendi penceresine ayırarak almak istiyorum ama o vektör ün boyutlarını bilmiyorum kullandığım özellikte mesela ayırdığım vektör kendi image sizesini oluşturuyordu bunu nasıl yapabilirim?

kullanmak ıstedıgın layer'ı secıosn ve ctrl&a sonra ctrl&c ,sonra ctrl&n yap sectıgın layer ıcın zaten otomatık olarak boyut verıor yenı sayfayı actıktan sonra ctrl&v yap
Bu mesajdan alıntı yap