Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması) ...

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm tasarımlar bana aittir ve tavsiye üzerine ilk defa Illustrator kullanarak yaptım.
Herkese bende tavsiye ediyorum :wink:..
değerli yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar ...Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)1::smile:
(Çalışma , taslak olarak onaylıdır.)[/u]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışmalar ama bence yesılın yanına bı renk daha bulsaydın keske
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #3
bağlı oldugum firma rengi mavi beyaz ,
bende yeni firmalarını yeşil beyaz olarak hazırladım ama haklı olabilirsin hiç düşünmedim desem yeridir.Dikkate alıcam keşke renk de tavsiye etseydin yinede teşekkürler adaş Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2008 #4
[ws] Color Scheme Generator 2

belkı bu sna yardımcı olabılır..
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #5
kesinlikle işime yarıyacak teşekkür ederim arkadaşım Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2008 #6
Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması) terazıye tıklaBirikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)DBirikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)DBirikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması) bunuda yenı ogrendım:P
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #7
Bence cok basarili. Eline saglik.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-08-2008 #8
gayet başarılı...sunum yaparken arkadaki zemini değiştirip daha ferah bi zemin koyabilirsin...çalışmanı öldürmüş...eline sağlık...Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #9
yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar mutlu oldum Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması).
ZUCKER arkadasım zemin kısımında haklısın.O anda cok sevdigim zeminlerden olan ahşab zemin elime gecince tek düşündüğüm yerleştirme safhası oldu.Birikim süs bitkileri (kurumsal kimlik çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2008 #10
kurumsalının ambleminde kullandığın çicek türünün adını biliyor musun?
Ben hint kenevirine benzettim, eğer oysa bu biraz tehlikeli.
Biliyorsunuz esrar yapımında kullanılan, dişi eşeyli bitkidir.

Kenevir bitkisi, 1930’larda Amerika’da çıkarılan "Marihuana Vergi Yasası" ile yetiştirilmesine engeller getirildikten sonra adım adım tüm dünyada yasaklanmıştır. Yasaklamanın bilimsel açıdan çok, ekonomik ve siyasi çıkar gruplarınca yapıldığı düşünülmektedir. Bir dönüm kenevir 4 dönüm ağaça denk kağıt hamuru sağlayabilecek, selüloz açısından çok zengin bir odunsu bitkidir. Lifleri ise, petrol yan sanayi ürünü olan sentetik lifler dünya çapında yagınlaşmadan önce bütün dünyada lif kaynağı olarak kullanılmıştır. Günümüzde dünyadaki tarım ilaçlarının büyük bir kısmı, lif üretiminde kullanılan pamuk yetiştiriciliğinde kullanılmaktadır. Kenevir ise çok güçlü bir bitkidir ve ilaç kullanımına neredeyse hiç ihtiyaç duymaz. Keneviri yasaklamada önderlik eden çıkar çevrelerinin aynı zamanda da petrol ve ilaç endüstrisiyle bağlantılı olduğu düşünülmektedir. Dişi kenevirin yasaklanması için neden olarak gösterilen goncalı üst kısımlarında yoğun olarak bulunan THC (tetra-hidro-kanabinol) maddesi insanlık var olalı beri (esrar olarak) kullanılmıştır ve tıbbi kullanımlarının olduğunu gösteren bilimsel dergilerde yayınlanmış birçok araştırma vardır. Günümüzde Hollanda'da kullanımı, yetiştirilmesi serbestleştirilmiştir. Çok kullanımında bağımlılık yapabilir.
Alıntı:Vikipedi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, kimlik, kurumsal