birinci şekli ikinci şeklin ofrmuna getirmek

Illustrator - birinci şekli ikinci şeklin ofrmuna getirmek Sponsorlu Bağlantılar diyelimki bi şekil çizdik.mesela dantel gibi.sora ikinci bi şekli çizdik pathle ve yazı yazdık birinci şeklin ikinci şeklin formuna nasıl gecirebiliriz.meseLA birinci şeklimiz dantel ikinci şeklimiz L harfi.o ...

pure isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pure

Desinatör / İstanbul

Alt 11-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

diyelimki bi şekil çizdik.mesela dantel gibi.sora ikinci bi şekli çizdik pathle ve yazı yazdık birinci şeklin ikinci şeklin formuna nasıl gecirebiliriz.meseLA birinci şeklimiz dantel ikinci şeklimiz L harfi.o çizdigimiz danteli L harfi gibi görünmesi istiyorsak nasıl yapıcaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dandel çizimini, L harfinin altına koy, L harfi üstte olsun...

ctrl + 7 işini görür..Veya pathfinder kısmını kulllanarak çeşitli değşiklikler de yapabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap

pure

Desinatör / İstanbul

Alt 11-05-2009 #3
cok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

pure

Desinatör / İstanbul

Alt 11-05-2009 #4
birinci şekli ikinci şeklin ofrmuna getirmekbu şekilde düz bi dantel çizdim.sonrada nin üst kısmını çizdim ama senin dedigin gibi olunca dantelin sadece ufak bi kısmı içerde kaliyor.yapamadim.:anlamadim:baska bi yolu yokmudur bunu yapmanın
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 11-05-2009 #5
dentel vectör yapılmış çizim ile windows/stroke tıkla çizimi pencereye sürükleyip bırakın kutucuğun işareti çıkınca new art brush tıklayın sonra ayarı ile ok tıkla dentel brush eklemiş olur ve L harfi gelince normal çizgiyi L yi çizip eklediğin dentel çizgiyi stroke pencerede seçili olarak tıklayın dentel yazısı çıkar basit iş aslında kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

pure

Desinatör / İstanbul

Alt 11-05-2009 #6
evet teşekkürler şimdi iş stroke ayarlariyla oynamaya kaliyo ama burdada ince iş var birebir üstüne oturmuyo
Bu mesajdan alıntı yap