Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...

Graficafe - Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin... ...

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu adreste play tuşuna bastığınız an teşekkürleriniz başlıyor önce Hoparlörünüzün Sesini açın.. Bakalım kim ne kadar dayanabilecek.. ben 32549 da bıraktım Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...

http://www.yonkis.com/mediaflash/1000000.swf

yorum yazanlara +1 rep
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 25-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Canım ben başlattım sabaha kapatırım Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin... bunlar süper tşk ediyo Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Sabaha kadar bütün tşkler kabulüm Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
pc den kalkmıyorum.
Sabah kapatınca toptan bi Rica edecem , hepsinin yerini tutar sanırım Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #3
tamam Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin... ben de oyle yapmayı dusunuyordum ama bır yerde yeter dedim yazık nefessiz kalıyorlar arada bi onlar da dınlensin dedim Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #4
she gece gece çok güldüm ya Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...DBirinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin... 5024 e kadar dayanabildimBirinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...DBirinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
teşekkürler paylaşımın için.
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #5
gülmene sevindim canım Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 25-10-2008 #6
5300 defa teşekkürler Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin... Rica ederim efendim nedemek Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #7
bende hepinize rica ederim Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 25-10-2008 #8
GüzelmişBirinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin... Ben dayandımda kulaklarım 5024 kadar dayanabildi ancakBirinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...D
Teşekkürler paylaşım içinBirinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2008 #9
teşekkürün karşılığında rica etmemiz gerekte onlar kadar hızlı olamayız sanırım maşallah hızlarına yetişilmiyo Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...D
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 25-10-2008 #10
biz ricaları gıyabında buradan gönderiyoruz topluca Birinin size teşekkür etmesine ne kadar dayanabilirsiniz? buyrun deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
birinin, buyrun, dayanabilirsiniz, deneyin, etmesine, kadar, size, tesekkur, teşekkür