Birkaç 50x70 Çalışmalarım

Afiş Tasarımı - Birkaç 50x70 Çalışmalarım ...

mevluteren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mevluteren

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ptt nin fotoğraf çekimleride bana aittir yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine Sağlık Başarılı Çalışmalar... Yanlız ilk Afişte Sağdaki Bayanın Saç Dekupesini Birdaha Gözden Geçirmelisin Kolay Gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 10-03-2008 #3
gerçekten çok güzel çalışmalar özellile boya ile ilgili olan çok hoşuma gitti eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 10-03-2008 #4
güzel çalışmalar ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

mevluteren

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-03-2008 #5
gerçekten çok güzel çalışmalar özellile boya ile ilgili olan çok hoşuma gitti eline sağlık
Teşekkür ederim ..
Bu mesajdan alıntı yap

mevluteren

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-03-2008 #6
Ellerine Sağlık Başarılı Çalışmalar... Yanlız ilk Afişte Sağdaki Bayanın Saç Dekupesini Birdaha Gözden Geçirmelisin Kolay Gelsin...
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

mevluteren

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-03-2008 #7
güzel çalışmalar ellerine sağlık
Teşekkür ederim / Kişisel Yazın Çok hoşuma gitti belli bir süre msn de yazacığım üstad bilgin olsun
Bu mesajdan alıntı yap
acemi şair isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemi şair

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 10-03-2008 #8
çalışmaların hepsi çok güzel ama ben de böyle güzel çalışmalar yapmak istiyorum grafik tasarım bölümü okuyorum ama photoshop'u iyi bilmiyorum yani çok az şeyBirkaç 50x70 Çalışmalarım ne bileyim mesela kullandığınız desnler felan harika ben nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
ANGEL439 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANGEL439

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2008 #9
bu motifler ve yuvarlaklar çoğu tasarımda karşıma çıkıyor. senin çalışmalarında da olduğu gibi çok yakışıyor yapılan işe. ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

mevluteren

Grafiker / Eskişehir

Öncelikle Grafik Çalışmalarında başarılar dilerim

Alt 10-03-2008 #10
çalışmaların hepsi çok güzel ama ben de böyle güzel çalışmalar yapmak istiyorum grafik tasarım bölümü okuyorum ama photoshop'u iyi bilmiyorum yani çok az şeyBirkaç 50x70 Çalışmalarım ne bileyim mesela kullandığınız desnler felan harika ben nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Grafiğimin iyi olduğuna hala kendimde inanmıyorum diyerek başlamak istiyorum grafik tasarım hayal gücü+göz+ekran bu denklemde akla ve manyığa aykırı olmayan çalışmalrın güzel ve başarılı olmaması mümkün değildir bu bağlamda grafik tasarım öğrencilerinin en büyük eksiği işin teorik kısmının yanında program kullana bilme yetisi kazandırılmadığı kanaatindeyim şuana kadar okullu ve alaylı ayrımın yapıldığı bir dönemde aslında bu çok normal çünkü eğitilen yeteneklerin işin sanatsal boyutunun yanında bu işin tasarım aşamasından sonuna kadar kaliteli iş teslimi nasıl yapılır bunun da verilmesi gerektiğini düşünüyorum . sevgili acemi şair kardeşim sana acizane bi önerim olacaksa eğer görselli işlerinde reel resimlerin yanında vektör bilgini de geliştir vektörel çizim programları senin için bir paltformdur bunu yanında pixel tabanlı photoshop veya diğer resim editleme programları yardımcı unsur olarak kullanmalısın çünkü günümüzde baskı yapılırken print/out yada servis büroya göndereceğimiz tüm işler corel+freehand+quark+indesign gibi brogramlar vasıtasıyla servis büroya alınır dolayısı ile corel,freehand,indesign gibi vektör tabanlı programlarda çalışmanı önereceğim çünkü soyut çalışmalarda çok başarılı yani bu tarz programların trace edebilme özellikleri sayesinde birçok reel resimden farklı tasarımlar çıkarabilirsin yani bu bir çiçek olabilir bunu çizmen bu tarz programlarda daha az zamanını alacaktır. ayrıca bu çalışmalarda kullandığım desenler clipartlardan alınmıştır. kafana takılan başka soruların olursa yanıtlamaya çalışırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
deiik sektrlere ait