Birkaç broşür çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Birkaç broşür çalışması ...

Birkaç broşür çalışması
fatihtemel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihtemel

Grafiker / Konya

Birkaç broşür çalışması

Alt 12-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yaptığım birkaç broşür çalışması yorumlarınız bekliyorum.

demet pastanesi kırımlı broşür dış yüzü
Birkaç broşür çalışması

demet pastanesi kırımlı broşür iç yüzü
Birkaç broşür çalışması

Ela kids broşür çalışması
Birkaç broşür çalışması

Kanbankası broşür çalışması
Birkaç broşür çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kafeterya broşürünün dis yüzünde adresi belirten krokiyi mavi yapma diyorum çünkü etrafi da mavi.
iç yüzü disina göre daha güzel ama fontlarini bir gözden geçirmelisin. Tel no felan çok büyük kullanmisin. Biraz daha gölgeler ve efektlerle brosürünü canlandirabilirsin.

Ela evm brosüründe ise kullandigin mavi tonlu zemin hos gelmedi bana.
Çocuklari tesvik etmenin 75 yolunu anlatan kisimda ise
aile içinde, oyun oynarken, arkadaslarla kisimlarina o içerikle ilgili küçük fotolar uygulayabilirsin.

Mugla kanbankasi ise fontlari komple degistirmelisin.

Yani fontlarini komple bir elden gecir derim ben...

basarilar...
Bu mesajdan alıntı yap

fatihtemel

Grafiker / Konya

Alt 12-12-2007 #3
teşekür ederim yorumların için.
tel noyu büyük kullanmamın sebebi müşterinin isteği.

ela avm nin zemini için; bu firmanın reklam filmini yapmıştım ve aynı zemini hareketli olarak kullanmıştım. Tasarımda kurumsal bütünlük sağlamak için aynı zemini kullandım.
balonlar kısmında resimler kullanmak yerine daha bilgi içerikli kullanmak istedim ve resim kullandığım takdirde onları tam betimleyecek resimlerin kullanılamayacağı için karışıklık çıkmasını ve tasarımı yorucu yapmak istemedim.
Kanbankasındaki fon sitede de aynı font kullandığım için bütünlük sağlamasını istedim.
Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
otoritec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otoritec

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2007 #4
bence prof denilebilecek çalışmalar gayet güzel olmuş ancak kan bankası broşür de dikkatimi çeken neden kızıl haç?
Bu mesajdan alıntı yap
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2007 #5
İlk çalışma gayet iyi ama hepyek arkadaşımında dediği gibi Krokiyi koyu mavi yapma görünmüyor. Ayrıca içecek resmi net değil biraz garip duruyor gibi... "yıllardır alıştığınız..." diye başlayan yazıda her satırı ayrı büyüklükte kullanmak olmamış en çok vurgulmak istediğin satırı büyütseydin daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Diğer pastane çalışması çok karışık olmuş yazı puntoları çok yüzük ve bold olduğu için göze hoş gelmiyor. Ela avm'de fon güzel fakat o marka simlerini en dibe yerlestirmeyi bir denesen. Birde bir çocuk mağazası afisinde kadın bacağı garip durmamışmı. (büyük ihtimalle müşteri istemiştir)

Kan bankası çalışmasında termometreye anlam veremedim kırmızı olduğu için mi var sadece neyi çağrıştırmalı bize?
Bu mesajdan alıntı yap

fatihtemel

Grafiker / Konya

Alt 26-12-2007 #6
bence prof denilebilecek çalışmalar gayet güzel olmuş ancak kan bankası broşür de dikkatimi çeken neden kızıl haç?
kızıl haç olarak değil artı sağlık simgesi olarak koymuştum Helt [+] haç da sanırım alt kol diğerlerinden daha uzun oluyor. Teşekkür ederim yorumların için.

" Birde bir çocuk mağazası afisinde kadın bacağı garip durmamışmı. (büyük ihtimalle müşteri istemiştir)

Kan bankası çalışmasında termometreye anlam veremedim kırmızı olduğu için mi var sadece neyi çağrıştırmalı bize?
iş bittikten sonra müşteri illaki çorap ile ilgili bir resim isteyince Birkaç broşür çalışması marka ile ilgili sitesinde bu resmi gördüm acele bi şekilde koydum Birkaç broşür çalışması haklısın bencede pek olmadı ama Birkaç broşür çalışması
Termometreye gelince tabi kırmızı olmasının da payı var ama boşluğu doldurmak ve denge sağlamak istedim. bence tasarımda her objenin illaki anlam ifade etmesi gerekmiyor. aynı sektöre kullanılan ve sağlık ile ilgili olduğu için kullandım. Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
aycaozden54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aycaozden54

Webmaster / Sakarya

Alt 13-12-2008 #7
arkadaşım çalışman çok hoş.Şu sitede tasarımını yaptıgını iddia eden bir arkadaş var bence bi uyarıyı hakediyor.Emek hırsızlgından baska birşey değil bu..
EsintiDizayn.CoM Web Tasarım | Grafik Tasarım | Web Tasarım | İnternet Hizmetleri
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 15-12-2008 #8
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2008 #9
en üsteki çalışma kopya
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2008 #10
En iyisi 3. çalışma bence.
1. çalışmada üzerinde çalışılması gereken bir aşırı kalabalıklık var. bazı şeyler üst üstte gelmiş. yada değişik puntoda font kullanılmış. daha sade font ve renk olsa çok daha şık olur bence.
2. çalışma ben onu kafadan geçiyorum logo dahil çok kötü. (kusura bakmaBirkaç broşür çalışması )
3. çalışma diğer ikisine nazaran çok iyi.

paylaştıgın için saol..emegine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
almas, birka, birkac, bror, brosur, calismasi