Birlikte çalışıcak arkadaş arıyorum - Kocaeli

Sonuçlanan İlanlar - Birlikte çalışıcak arkadaş arıyorum - Kocaeli ...

yasinkarakus34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus34

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Birlikte çalışıcak arkadaş arıyorum

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye: Php diline hakim freelancer aradığımda ulaşabileceğim bir çalışma arkadaşı arıyorum.Sürekli dışarıda olduğum için bazen işlere yetişemiyorum.Hemen hemen ayda en az iki iş alıyorum bazen daha fazla oluyor ödemelerde sıkıntı yok kocaeli gebze yada darıca da oturan bi arkadaş arıyorum ileriye dogru projeler var bunları görüşmemizde anlatacagım

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Php diline hakim , psd den html e çıktı alabilen

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Birlikte çalışıcak arkadaş arıyorum - KocaeliBirlikte çalışıcak arkadaş arıyorum - KocaeliBirlikte çalışıcak arkadaş arıyorum - KocaeliBirlikte çalışıcak arkadaş arıyorum - Kocaeli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tasarim5net isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tasarim5net

Webmaster / İstanbul

Alt 15-02-2013 #3
msn ekledim görüşelim.