Birtane LOGO yaptım okul için, renklendirmede yardımcı olurmusunuz

Logo Tasarımları - Birtane LOGO yaptım okul için, renklendirmede yardımcı olurmusunuz Sponsorlu Bağlantılar Okulumda LOGO yarışması düzenleniyor. Çok az zamanım kaldı, 2 gün sonra teslim etmem gerekiyor ancak 1 haftadır renkleri ayarlamaya çalışıyorum ama olmuyor bir türlü. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa ...

NeroWin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NeroWin

Hiç Biri / Konya

Dosya19

Alt 27-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okulumda LOGO yarışması düzenleniyor. Çok az zamanım kaldı, 2 gün sonra teslim etmem gerekiyor ancak 1 haftadır renkleri ayarlamaya çalışıyorum ama olmuyor bir türlü. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen yardım edin Birtane LOGO yaptım okul için, renklendirmede yardımcı olurmusunuz Birtane LOGO yaptım okul için, renklendirmede yardımcı olurmusunuz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
google'a adobe kuler yaz. siteye gir. uyumlu renkleri görebilirsin. yani bir renk seçiyorsun ona uygun renkleri çıkartıyor. yardımcı olur sana
Bu mesajdan alıntı yap
NeroWin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NeroWin

Hiç Biri / Konya

Alt 27-04-2015 #3
google'a adobe kuler yaz. siteye gir. uyumlu renkleri görebilirsin. yani bir renk seçiyorsun ona uygun renkleri çıkartıyor. yardımcı olur sana
Çok teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz. Sayenizde logoyu bitirdim. Sizce nasıl olmuş. Sizinde fikrinizi merak ediyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2015 #4
Yani diğerine nazaran tabi ki çok daha iyi olmuş =)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, logo tasarimi, logo yardım, okul logosu