Bitkisel koruyucu güneş kremi

Afiş Tasarımı - Bitkisel koruyucu güneş kremi ...

firlama35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 05-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor.
Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 05-01-2010 #3
Yazıların;
renklerini, yerleşimlerini, fontlarını tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-01-2010 #4
Turuncu yazı fazla gitmemiş çalışmana. Yazılar neredeyse okunamayacak kadar silik duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 05-01-2010 #5
walla insanların cildini böyle koruyacaksanız almazlar güneş çapraz gelince nolacak Bitkisel koruyucu güneş kremi görsele göre konuşuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #6
Turuncu ve sarı renklerini güneşle olan bağlantıdan dolayı kullandığınızı düşünüyorum . Ancak kullandığınız fotograf görseli bir çok mavi tonunu içinde barındıran bir görsel aynı zamanda şirket logosuda lacivert renklerden oluşmakta bu durumda.. güneşten koruduklarını ters bi şekilde kullanarak güneşle yani turuncuyla anlatılan sıcaklık yerine denizle yani maviyle anlatılan serinliği vurgulasanız sanırım çalışmayla daha uyum içinde olucaktır. Kolay gelsin, emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #7
Yazıları turuncu gri ve beyaz kullanmak zorunda değilsinki farklı renkler kullan alt zeminide siyah kullan ve görselin kenarınada beyaz kontör at yukardaki logoyu ortala ve biraz daha büyült aşağıdaki turuncu logoya benzer şeyide ortala alttaki yazılarıda birini biraz sağ birini sol yap biraz daha üstünde çalış ben inanıyorumki süper bişi yapacaksın hadi bakalım kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2010 #8
Arkadaşlar yorum ve önerileriniz için çok ama çok teşekkürler...
Şimdi size bu ürünün kutu çalışmasını göstermek istiyorum.. Kullandığım renkler bundan dolayı. Gerçi kutununda renklerini seçen benim Bitkisel koruyucu güneş kremi) Acemilik işte daha çook çalışmamız lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2010 #9
Sayın firlama35;
Öncelikle yapılan yorumları baz alma erdemliliğini gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Çalışmanıza gelince madem ki renkte bir sorumluluk yada kurumsallık yok biraz daha sıcak tonların uyumunu (sarı, turuncu, kırmızı) araya belki soğuk renklerin zıtlıklarını (yeşil, mavi, mor) karıştırısanız bir haraket, bir uyum yakalayabilirsiniz.

Ama bu çalışmanız bir öncekine nazaran (renk değeri) dah anlaşılır durumda.En azından zemin renginiz yazıları boğmaktan vaz geçmiş Bitkisel koruyucu güneş kremi

Bir tavsiye daha kutuların arka kısmı bizlere ürün hakkında genel içerik verirken ön kısmı ise ürünü bize aldırmaya çalışır. Mevcut durum buysa ön kısımda ki yazı oranını biraz daha düşünmelisiniz derim. Kısaca bu ürün kutusu size kendini aldırabiliyor mu?
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2010 #10
Sayın firlama35;
Öncelikle yapılan yorumları baz alma erdemliliğini gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Çalışmanıza gelince madem ki renkte bir sorumluluk yada kurumsallık yok biraz daha sıcak tonların uyumunu (sarı, turuncu, kırmızı) araya belki soğuk renklerin zıtlıklarını (yeşil, mavi, mor) karıştırısanız bir haraket, bir uyum yakalayabilirsiniz.

Ama bu çalışmanız bir öncekine nazaran (renk değeri) dah anlaşılır durumda.En azından zemin renginiz yazıları boğmaktan vaz geçmiş Bitkisel koruyucu güneş kremi

Bir tavsiye daha kutuların arka kısmı bizlere ürün hakkında genel içerik verirken ön kısmı ise ürünü bize aldırmaya çalışır. Mevcut durum buysa ön kısımda ki yazı oranını biraz daha düşünmelisiniz derim. Kısaca bu ürün kutusu size kendini aldırabiliyor mu?
Emeğinize sağlık.
Eleştirilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz... Bundan sonraki çalışmalarımda bu uyarılarınız beynimde yankılanırcasına çalışacağımdan emin olabilirsiniz ama şuan çalışmalar onay aldı Bitkisel koruyucu güneş kremi Ayrıca çok bu işte çok yeniyim, ama çok seviyorum.. Herçalışmamı yayınlamayı düşünüyorum.. Herkese ilgisinden ötürü çok ama çok teşekkür ederim... Kolaylıklar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları