Bitmaps menüsü

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Bitmaps menüsü Sponsorlu Bağlantılar Merhaba.Coreldraw 9'da Bitmaps menüsünü kullanamıyorum menüyü açınca en altta Bitmaps Effects Online yazıyor ama tıklayınca açılmıyor.Yardıma ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler....

Bitmaps menüsü
TuqCem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuqCem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Bitmaps menüsü

Alt 03-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.Coreldraw 9'da Bitmaps menüsünü kullanamıyorum menüyü açınca en altta Bitmaps Effects Online yazıyor ama tıklayınca açılmıyor.Yardıma ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.Bitmaps menüsü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elimde Corel 9 olmadığı için tam anlamıyla yardım edemiyorum ancak; Muhtemel sorunlar şöyle olabilir;

- Corel Draw'ın deneme sürümünü kullandığınız için süresi bitmiş ve kısıtlı kullanım durumuna düşmüş olabilir.

- Seçili nesne olamayabilir veya seçili olan nesne bir bitmap değil, powerclip, kare, çizim yazı vb. gibi bir nesnedir, bu durumda bitmap menüsü zaten aktif olmaz.

- Eğer sadece tıkladığınız menü içinse bu sorun, dert etmeyin o seçenekten hatırlardığım kadarıyla corel'in resmi sitesine gidip, bir çoğu ücretli olan efect indirmenize yarıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
TuqCem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuqCem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-05-2011 #3
Deneme sürümü değil lisanslı olması lazım staj yaptığım yerde yüklendi bende tam bilmiyorum o yüzden ama sorunu hallettim teşekkür ederim yardımın için.
Bu mesajdan alıntı yap