Bitmeyen tek sevgi türü ANNE

Afiş Tasarımı - Bitmeyen tek sevgi türü ANNE Sponsorlu Bağlantılar...

Gsorh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gsorh

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tube_erd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tube_erd

Grafiker / Samsun

Alt 25-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Genel bakış güzel fakat; Gölgelendirme olmamış aşırı kaçmış, Pembe zeminleme uymamış, Başlık bölümündeki arka ışıklandırma pembe olmamış ve son olarak yanda yazan anne metninin rengi ve fontu uymamış. Umarım üzmemişimdir Bitmeyen tek sevgi türü ANNE
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 25-03-2011 #3
Okuyorum demişsin ama ya sen yeterince okumamışsın yada ben okumayı bilmiyorum ki, konu başlığını anlayabilmek için 2-3 kez okumak zorunda kaldım. Bu yeni gençlikte yaygın, harfleri yutmak, eksiltmek, yeni bir tarz yaratmak. Ama hiç sevimli değil.

Çalışmalar burdan başlamalısın, Türkçe Dersi'nden...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2011 #4
Okuyorum demişsin ama ya sen yeterince okumamışsın yada ben okumayı bilmiyorum ki, konu başlığını anlayabilmek için 2-3 kez okumak zorunda kaldım. Bu yeni gençlikte yaygın, harfleri yutmak, eksiltmek, yeni bir tarz yaratmak. Ama hiç sevimli değil.

Çalışmalar burdan başlamalısın, Türkçe Dersi'nden...
Katılıyorum sonuna kadar... Başarı için öncelikle işinize saygı duymalısınız; gerçi duyuyorsunuzdur ama bunu hissetirmelisiniz. Çalışmanızda slogan ne anlatmak istiyor, net değil? Anne çok daha hoş bir yazı karakteri ile olabilirdi. Kadını ne için parçaladınız? Efektler çok abartılı olmuş, ifade eksikliği var çalışmanızda ve başlığınızda başarılar...İleride daha güzelleri mutlaka olur eminim.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik34

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-03-2011 #5
istedigniz kadar okuyun, bu iş size göre değil. Bitmeyen tek sevgi türü ANNE
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2011 #6
şevk kırmanın bir anlamı olduğunu burda düşünmüyorum. Arkadaşın dediği ''okuyom ben yavv'' yazısıda son günlerde sürekli izlenen Videonun bir kısmı ordan kalmış olabilir. İlk afiş olmasına rağmen bence güzel olmuş ellerine sağlık sadece arkadaşında dediği gibi yazılar üzerinde düzenlemeler ve arkaplan rengi değiştirirsen daha güzel olabilir. Başarılar diliyorum ve sakın bırakma Bitmeyen tek sevgi türü ANNE
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2011 #7
İlk çalışma olduğu için yapacağınız ilk şey, çalışmanızın olmamış yerlerine öneriler getiren arkadaşların dediklerini tek tek uygulamak. Bu da çalışmanızı baştan sona değiştirecektir. Ama bu esnada bir çok şeyi de öğrenmiş olacaksınız.

Sitede afiş ile ilgili bir çok yazı ve afiş örnekleri var. Bunları inceleyebilirsiniz ve son olarak, dil konusunda arkadaşlara katılıyorum. Dile saygı, işe saygıyı da beraberinde getirir.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-03-2011 #8
Böyle bir afiş için "sevgi türü" şeklinde bir ifade çok absürd..üstelik anne sevgisini tanımlarken buna tür demek zaten yanlış.."Bitmeyen tek sevgi,anne sevgisidir" denir,illa ki bu mantıkta bir cümle oluşturulacaksa.. Afiş geneli de yeterince amacına ulaşamıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
adotek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 25-03-2011 #9
siyah beyaz fotoğraf karamsarlık katmış bence... çocuğu ile birlikte mutlu bir anne daha etkili olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
Gsorh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gsorh

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-03-2011 #10
yazıda ne problem var yaa abartmıssınız . ama genede yorum için saolun arkadaşım sende saçmalamıssıın bi grafikersin ama gündemi takip etmiyosun galibaa benim konu başlığım bir videodan alıntı Bitmeyen tek sevgi türü ANNE bence biraz sosyalleş.Ayrıcada 21. yüzyılda yaşıyoruz bir insanın lafıylada okulu bırakcak değilim Bitmeyen tek sevgi türü ANNE
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları