biz büyümek istiyoruz-2

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - biz büyümek istiyoruz-2 ...

biz büyümek istiyoruz-2
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

biz büyümek istiyoruz-2

Alt 28-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

biz büyümek istiyoruz-2
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-01-2010 #3
Başarılar diliyorum.

(Neden hepsi kız çocuğu?) biz büyümek istiyoruz-2
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2010 #4
Başarılar biz büyümek istiyoruz-2

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler arkadaşlar

Alt 28-01-2010 #5
Başarılar diliyorum.

(Neden hepsi kız çocuğu?) biz büyümek istiyoruz-2
öyle denk geldi bu seferki 3. yaparsam onuda kız erkek karışık koyarım kazanacağımdan değil zaten maksat katılmak olsun diye katıldım yoksa yarışmalara katılmam zaten!biz büyümek istiyoruz-2
Başarılar biz büyümek istiyoruz-2
teşekkürler efoja sanada başarılar
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 05-02-2010 #6
Özür dilerim ama belirtmeden geçemeyeceğim biz büyümek istiyoruz-2 Üzgünüm.

Kullanılan "stock" fotoğraflar (yani kız çocukları) aynı kişi. Bu beni açıkçası hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. Ve ne ilginçtir ki sloganı da ("BİZ" büyümek istiyoruz) olarak seçmişsiniz. Oradaki görseller TEK bir kız çocuğunun farklı görselleri. Yani BİZ olabilmesi için farklı kişilikler kullanılması daha uygundu. Elinize, emeğinize sağlık. Saygılarımla... (Bu sadece gelişmek ve geliştirmek amaçlı yapılmış bir yorumdur. Yanlış anlaşılmak istemem) Başarılar... biz büyümek istiyoruz-2

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

evet haklısın

Alt 05-02-2010 #7
Özür dilerim ama belirtmeden geçemeyeceğim biz büyümek istiyoruz-2 Üzgünüm.

Kullanılan "stock" fotoğraflar (yani kız çocukları) aynı kişi. Bu beni açıkçası hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. Ve ne ilginçtir ki sloganı da ("BİZ" büyümek istiyoruz) olarak seçmişsiniz. Oradaki görseller TEK bir kız çocuğunun farklı görselleri. Yani BİZ olabilmesi için farklı kişilikler kullanılması daha uygundu. Elinize, emeğinize sağlık. Saygılarımla... (Bu sadece gelişmek ve geliştirmek amaçlı yapılmış bir yorumdur. Yanlış anlaşılmak istemem) Başarılar... biz büyümek istiyoruz-2
tek bir kız çocuğu olduğuna eminmisiniz onuz olamazlarmı yani değilmi? yanlış anlaşılma olmaz merak etme !teşekkürler
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 05-02-2010 #8
tek bir kız çocuğu olduğuna eminmisiniz onuz olamazlarmı yani değilmi? yanlış anlaşılma olmaz merak etme !teşekkürler
Eminim, çünkü aynı fotoğraflar benim arşivimde de var... Eğer bu fotoğrafların orijinalleri bende de olmasaydı ve görmeseydim zaten böyle bir yorum yapmazdım. Saygılarımla... (Yaptığım yorumlarda art niyet aramayınız lütfen, eleştiri sadece gelişmek ve geliştirmek amaçlıdır.)

İlginize teşekkürler...