Bizim Sigorta İçin El İlanı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bizim Sigorta İçin El İlanı Sponsorlu Bağlantılar Bizim Sigorta için yapılmış el ilanı....

emrahakilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahakilli(30)

Grafiker / Çorum

Alt 06-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bizim Sigorta için yapılmış el ilanı.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Ayrıca resminizi doğru yükleyememişsiniz ve çalışmanız üzerinde iletişim bilgileri var, Bu da yasaktır... Lütfen bunları da düzeltiniz... Resim eklemek ile ilgili bilgiyi imzamdaki bulabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, bizim, çalışma, ilan, sigorta