BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum

Deneme Çalışmalar - BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum ...

KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Basit ama hos olsun istedim BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 08-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu da çok basit olmuş kardeş.BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum Neyse logoyu o kadar büyük yapman gerekmezdi.Ayrıca renk uyumu çok kötü.Siyah ve kırmızı(tam olarak kırmızı değil koyu kırmızı diyelim) hoş durmamış.Ayrıca logoyu alıp oturtmak yerine biraz logo ile ilginç çalışmalar yapıp tshirt üzerine koyabilirdiniz.Yani bence şöyle yapmalısın.Yaptığın çalışmaya bakan kişi ilk görüşte aşk derler ya BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum onun gibi birşey hissetmesi lazım tasarıma karşı.O zaman problem yok demektir.

Biraz uzun bir yorum oldu.BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-02-2012 #3
Bu da çok basit olmuş kardeş.BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum Neyse logoyu o kadar büyük yapman gerekmezdi.Ayrıca renk uyumu çok kötü.Siyah ve kırmızı(tam olarak kırmızı değil koyu kırmızı diyelim) hoş durmamış.Ayrıca logoyu alıp oturtmak yerine biraz logo ile ilginç çalışmalar yapıp tshirt üzerine koyabilirdiniz.Yani bence şöyle yapmalısın.Yaptığın çalışmaya bakan kişi ilk görüşte aşk derler ya BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum onun gibi birşey hissetmesi lazım tasarıma karşı.O zaman problem yok demektir.

Biraz uzun bir yorum oldu.BJK - Ilk tsırth calısmam yorumlarınızı beklıyorum
Her söylediğine katılırım ama siyah kırmızı hoş durmamış deme lütfen birbirine en çok yakıştırdığım iki renktir siyah ve beyazdan sonra :P Bu arada yorumun için teşekkürler evet güzel olmadı biliyorum daha güzellerini yapıcam inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap
Graphite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphite

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-02-2012 #4
Renk uyumu bana göre de olmamış. Mesela logoda kırmızı ton olmasa daha farklı durabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
CxBarbaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CxBarbaR

Grafiker / Trabzon

Alt 13-02-2012 #5
Bende Koyu Bir Beşiktaşlıyım ve renk uyumu gerçekten kırmızı siyah uyumlu renkler fakat sen burada koyu kırmızı kullanmışsın ve pek hoş durmuyor arkadaşın dediği gibi ilk baktığında hayran kalması lazım insanların....
Bu mesajdan alıntı yap