BJK li arkadaşlar için wallpaper

Serbest Çalışmalar - BJK li arkadaşlar için wallpaper Sponsorlu Bağlantılar Beşiktaşlı arkadaşlar için bir wallpaper çalışması, umarım beğenirsiniz......

patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaşlı arkadaşlar için bir wallpaper çalışması, umarım beğenirsiniz...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir beşiktaşlı olarak kupaları sadece ilüstrasyonlarımızda görüyoruz diyebiliyorum sadece..
The champion yazıısı sayesinde sayfa üzeinde bir orantısızlık olmuş durumda..Ya kartalı, kupaları ve topu sağ tarafa iyice çekip, yazıyı büyütmelisiniz. Yada sayfayı ortalayıp yazıyı enalta yaymalısınız..
Yinede hoş bir çalışma tebrik ederim..

Not: Çalıştığınız programları ve yapım aşamasını kısa bir notla görselinize eklerseniz, beşiktaşlı olmayanlar dahi kullandığınız programlarla nasıl yapıldığını merak edip soracaklardır..
Bu mesajdan alıntı yap
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-04-2009 #3
Bir beşiktaşlı olarak kupaları sadece ilüstrasyonlarımızda görüyoruz diyebiliyorum sadece..
The champion yazıısı sayesinde sayfa üzeinde bir orantısızlık olmuş durumda..Ya kartalı, kupaları ve topu sağ tarafa iyice çekip, yazıyı büyütmelisiniz. Yada sayfayı ortalayıp yazıyı enalta yaymalısınız..

Not: Çalıştığınız programları ve yapım aşamasını kısa bir notla görselinize eklerseniz, beşiktaşlı olmayanlar dahi kullandığınız programlarla nasıl yapıldığını merak edip soracaklardır..
Evet çok haklısınız ama bu sene gerçeğini görmeye çok yakınız. Önerileriniz için çok teşekkürler.

Çalışmada kullandığım programlar 3d max ve photoshop.
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 10-04-2009 #4

bir beşiktaşlı olmayarak katılıyorum; eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #5
Emeğinize SağlıkBJK li arkadaşlar için wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap