black poison logo çalışması (Müzik Grubum)

Logo Tasarımları - black poison logo çalışması (Müzik Grubum) Sponsorlu Bağlantılar çalışmanın tamamı corelde yapılmıştır... kullanılan yılan görseli hazır çizimdir kendim çizmedim.. onuda belirtmeden geçmeyeyim......

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 17-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışmanın tamamı corelde yapılmıştır...

kullanılan yılan görseli hazır çizimdir kendim çizmedim.. onuda belirtmeden geçmeyeyim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 18-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir logo için fazla karışık görünüyor. kullandığınız yılan çizimi fazla detaylı. daha sade bir çalışma yapmanızı öneririm.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
rüzgar adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

Alt 18-04-2009 #3
slm çalışmanızda başarılar dilerim evet elkor84 arkadaşımızın dediği gibi karışık bir çalışma olmuş. bencede agrasif bir çalışma ön planda yazı uygun değil vectörel uygun değil dizgi ve düzen doyuruce değil emeğine sağlık daha güzel çalışmalar dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2009 #4
her zaman sadelikten yana olan birisi olarak katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 18-04-2009 #5
haklısınız arkadaşlar amma velakin grubumdaki diğer arkadaşlar pekte benim gibi düşünmüyorlar.. bu logo onlar için mükkemmel.. Heavy metal grubu için düşünürseniz daha iyi olacak bence...
Bu mesajdan alıntı yap
sansiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sansiri(41)

Grafiker / Muğla

Alt 18-04-2009 #6
logoda kullanılan materyaller güzel fontda uyumlu. fakat diğer arkadaşların dediği gibi koyu ve detayları çok fazla belirgin bir görsel logo bütünlüğünü kapatmış.
daha grafiksel dış çizgilerden oluşan bir yılan sembolü kullanılabilinir.
fakat başka bir öneride arma şekli yapılıp içine bu yılan görselini koyabilirsin. ozaman kenarları sınırlanmış bir yılan görselini, textin üstünde, sağında, solunda yada altında ( uygun gördüğün yerde ) kullandığında daha hoş bir logo ortaya çıkacaktır.

saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2009 #7
logoda kullanılan materyaller güzel fontda uyumlu. fakat diğer arkadaşların dediği gibi koyu ve detayları çok fazla belirgin bir görsel logo bütünlüğünü kapatmış.
fakat başka bir öneride arma şekli yapılıp içine bu yılan görselini koyabilirsin. ozaman kenarları sınırlanmış bir yılan görselini, textin üstünde, sağında, solunda yada altında ( uygun gördüğün yerde ) kullandığında daha hoş bir logo ortaya çıkacaktır.

saygılar...
işte bu teşekkürler black poison logo çalışması (Müzik Grubum)
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 18-04-2009 #8
Bir metal grubu için ideal olmuş gibi..eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 18-04-2009 #9

saygılar...
işte bu teşekkürler black poison logo çalışması (Müzik Grubum)
Bir metal grubu için ideal olmuş gibi..eline sağlık

albüm üstünde nasıl durduğuna bakalım..

black poison albüm kapağı (yakında)

ayrıca yorumlarınız içinde çok teşekkür ederim grupta pek sözüm geçmiyor baterist olduğum için... black poison logo çalışması (Müzik Grubum)
Bu mesajdan alıntı yap
mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 18-04-2009 #10
Heavy metal gurubu içib güzel en sondaki sadeliği kullanırsanız daha iyi olur yılanın dilinin fontun üzerine farkıl acılardan da monte ede bilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları