Blending options

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Blending options Sponsorlu Bağlantılar Sorunum; yazdığım yazının, blending option bölümüne ayarlar verdim. ardından bu yazının blending bölümünü bitirmem ve yeniden yazıya başka blending ayarı vermem gerekti. Yazıyı boş bir layer ile birleştirdiğim ...

Blending options
Tale Ayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tale Ayev

Hiç Biri / Antalya

Blending options

Alt 31-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sorunum; yazdığım yazının, blending option bölümüne ayarlar verdim. ardından bu yazının blending bölümünü bitirmem ve yeniden yazıya başka blending ayarı vermem gerekti. Yazıyı boş bir layer ile birleştirdiğim zaman verdiğim ayarlarında değişmeler gerçekleşiyor. Acaba layerimizin, blending option bölümünü nasıl bitti yapabiliriz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
layer a sağ tıklayıp smart object yapınız. daha sonra tekrardan blending den ayar verebilirsiniz

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Tale Ayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tale Ayev

Hiç Biri / Antalya

Alt 02-04-2012 #3
layer a sağ tıklayıp smart object yapınız. daha sonra tekrardan blending den ayar verebilirsiniz
Teşekkürler güzel kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-04-2012 #4
Teşekkürler güzel kardeşim
rica ederim Blending options

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap