BLN logo çalışması ...

Logo Tasarımları - BLN logo çalışması ... ...

BLN logo çalışması ...
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

BLN logo çalışması ...

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Kolay Gelsin...

Müşterinin Özel İstekleriyle Dolu Bir Logo Çalışması...

Siyah Olması İstendi -Üzerinde Tamirci Olması İstendi - Acil Olması İstendi Bende İki Saat İçinde Bunlarla Dönebildim..BLN logo çalışması ...

Siz Ne Dersiniz_?

Dip Not : Grafik Konusunda Henüz Yeniyim..BLN logo çalışması ...

BLN logo çalışması ...

Sağ Üst Baştan 1 - 2
Sağ Alt Baştan 3 - 4
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 numara
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 26-08-2008 #3
cizimler sana ait galiba bence 1 ve 2
Bu mesajdan alıntı yap

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 27-08-2008 #4
Çizimler _? Evet Logolar Bana Ait Müşteride Şuan Onay Bekleniyor..
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #5
Çizimler _? Evet Logolar Bana Ait Müşteride Şuan Onay Bekleniyor..
peki ya ilustrasyonlar daffy? bunlar da sana veya logoyu isteyen firmaya mi ait? Eger degilse ertesi gun baska bir logoda ya da herhangi bir calismanin uzerinde ayni ilustrasyonu gormeyecegine emin misin?
Bu mesajdan alıntı yap

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 27-08-2008 #6
Bulut Manastırın Paylaşımından Almıştım Şimdide Kullandım Paylaşımların Ne Tür Ve Nerede Kullanılacağı Yazmıyordu _?(!) Yada Benim Bilmem Gerekirsa Bilmiyorum Öğretirsen Sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #7
1 ve daha güze olmuş. Ama çalışmalarında renk geçişleriniz daha az kullan ve tmici arkadaşımızı simgesel yapsaydın daha iyiy olurdu.Az vakite rağmen yinde ii.emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-08-2008 #8
Bulut Manastırın Paylaşımından Almıştım Şimdide Kullandım Paylaşımların Ne Tür Ve Nerede Kullanılacağı Yazmıyordu _?(!) Yada Benim Bilmem Gerekirsa Bilmiyorum Öğretirsen Sevinirim
Yardımcı Vektöreller, Clippartlar çalışmalarının Ana kısmında Olmamalı..Bu çalıştığın firmanın kurumsalını Aynı vektörel adamlarla farklı bir firmada gördüklerinde logoyu yaptığın adamlar demezmi bu ne rezalet?? bumu yaratıcılık.. Karşı firma eğer işi ciddiye alırsa ve ağır basarsa iş hukuksal boyutlara kadar çıkabilir..

Şöyle düşün.. En büyük içecek firması olan foca fola'nın logosunu Panter çorap firmasında kullanabilirmisin??

uzun lafın kısası sen yarat..adam çekiç değilde fontu tutsun..kaldırsın ..zıplatsın..
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2008 #9
tristan78 bu konuda haklı daffy. İşletmelerin kurumsalların da bu gibi yardımcı vektorel çizimleri kullanmak çok büyük sakıncası olan ve senin mesleki kariyerini etkleyecek işlerdir.

Bu gibi clipartlar tristan78 in de dediği gibi yarın belkide bir başkası bir marangozda kullanacak. Müşterin yani logonun sahibi sen olsan senin kurumsalında bulunan her hangi bir çalışmayı başkasında görsen nasıl hissedersin bir düşünsene?

Aynı elbiseyi giyen iki kişi bile sokakta yan yana durduğundarahatsız oluyor. Hiç bunu düşündün mü?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #10
BLN logo çalışması ... daffycim bu gun tersinden kalktin sanirim birazcik ha? BLN logo çalışması ... kizma hemen.
Demek istedigim tam olarak senin anladigin sekilde degildi ama soruna cevap veriym. Paylasimlarin nerde nezaman nasil kullanacagi tamamen paylasilanlarin arasindaki iliskiye kalmis bir seydir. Ozellikle kurumsal kimlikler de bunu mukavelelere baglamak profesyonel bir davranis olur. (Bulut Manastiri kesinlikle anlattiklarimdan tenzih ederim)

Asil demek istedigim ve tekrarlamak istedigim seyse sudur ki bunuda Volkan ve Creedwar ifade etmis aslinda ama, bu bir kimlik edinme durumu. Dolayisiyla ozgun eserler cikartabilmek bizim icin bir hedef.

Tabiki paylasimlara karsi degilim. paylasimlar isimizin bir parcasi. Benim stockexperte odedigim paralarla muhtemelen bir araba alinabilirdi. (68 model kaplumbaga falan) Teorik olarak mumkun ve sakincasiz olmakla birlikte logo calismalarinda legal ve cok baglayici mukavelelere dayansa dahi paylasim kullanmayi dogru bulmuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bakalım, bibak, bln, Çalışması, logo