Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)

Web Tasarımı - Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :) Sponsorlu Bağlantılar Bloguma tasarım yapmaya karar verdim ve başladım. Beğenilerinize ve eleştirilerinize sunuyorum arkadaşlar. Artık temayla uğraşmak istemiyorum. Hazır vakit varken bir tema yapmalı dedim ve başladım. Yastık ve üzerindeki ...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bloguma tasarım yapmaya karar verdim ve başladım. Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :) Beğenilerinize ve eleştirilerinize sunuyorum arkadaşlar. Artık temayla uğraşmak istemiyorum. Hazır vakit varken bir tema yapmalı dedim ve başladım. Yastık ve üzerindeki tacı buradan indirdim. İllustrasyon bana ait. Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)arty:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mhmtzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kalite kokan bi tasarım olmuş, eline sağlık...umarım hayrını görürsün Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2010 #3
kalite kokan bi tasarım olmuş, eline sağlık...umarım hayrını görürsün Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
:smile: Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :) Aslında değişiklik yapmam gerek. O yastık konsepte aykırı oldu. Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :) "Onun ne işi var orada?" gibi tepkiler aldım. Boş kalıyor orası onu kaldırınca. Ne koysam ki acaba? Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)arty:
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 14-08-2010 #4
gayet hoş Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
Bu mesajdan alıntı yap

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #5
rica ederim, aslında bana hiç de öyle aykırı duruyormuş gibi gelmedi, sanırım yastık ve tacı konseptten önce seninle ilişkilendirdiğim için olabilir, birazcık sağ tarafa alırsan daha güzel durucak bence, yastığın sağındaki boşluğun yarısı kadar sağa kaydırabilirsin, bana sorarsan böyle dursun en azından bi mesaj içeriyor "grafik kraliçesiyim ben" diye :P
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2010 #6
gayet hoş Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
:angel: Teşekkür ederim.

rica ederim, aslında bana hiç de öyle aykırı duruyormuş gibi gelmedi, sanırım yastık ve tacı konseptten önce seninle ilişkilendirdiğim için olabilir, birazcık sağ tarafa alırsan daha güzel durucak bence, yastığın sağındaki boşluğun yarısı kadar sağa kaydırabilirsin, bana sorarsan böyle dursun en azından bi mesaj içeriyor "grafik kraliçesiyim ben" diye :P
Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)arty: Teşekkür ederim. Grafik kraliçesi demeyelim. Sayfadaki en güzel şeyi ben yapmadım ne de olsa. Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :) Blog kraliçesi diyebiliriz. Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)arty:
Bu mesajdan alıntı yap

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #7
peki blog kraliçesi bloguna nasıl giribiliriz ? Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2010 #8
peki blog kraliçesi bloguna nasıl giribiliriz ? Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
******* bakabilirsiniz. Ama yeni tasarımımı bitirmediğim için o halini malesef göremeyeceksiniz şu anda. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2010 #9
tasarım bitince bakim o zaman bitince haber ver Blog Tasarım Şablonum ~ Deniz'in Günlüğü :)
Bu mesajdan alıntı yap
suslu_2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suslu_2005

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-08-2010 #10
Çok Güzel Olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları