Blog Tasarımı Web Arayüzü [yorumları bekliyorum]

Web Tasarımı - Blog Tasarımı Web Arayüzü [yorumları bekliyorum] ...

FReNzY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Alt 03-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yaptığım tasarım şu an kodlanma aşamasına geçmek üzere. Wordpress altyapısına göre tasarlandı WP giydirme de yapılacak ondan sonra da çoklu satışa sunmayı planlıyoruz. Gözünüze batan bir eksiklik varsa söylerseniz çok makbule geçer. İş işten geçmeden tasarımı bir nihayete vardırmak istiyorum. (Sağ ve soldaki reklam alanları yeni adwords boyutlarındandır)

http://i1120.photobucket.com/albums/...elblogtema.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 03-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok detaylı bakamadım daha yüksek çözünürlük yüklersen daha sağlıklı yorum yapabiliriz. Genel olarak hoş gözüküyor.
Bu mesajdan alıntı yap

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Alt 03-12-2012 #3
700 x 1142 px yükledim ama tam görünmüyo mu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2012 #4
bence gayet hos bı tasarım olmus elıne saglık..
Bu mesajdan alıntı yap
reklamhosting isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamhosting

Webmaster / İstanbul

Alt 04-12-2012 #5
Bu yaptığım tasarım şu an kodlanma aşamasına geçmek üzere. Wordpress altyapısına göre tasarlandı WP giydirme de yapılacak ondan sonra da çoklu satışa sunmayı planlıyoruz. Gözünüze batan bir eksiklik varsa söylerseniz çok makbule geçer. İş işten geçmeden tasarımı bir nihayete vardırmak istiyorum. (Sağ ve soldaki reklam alanları yeni adwords boyutlarındandır)

http://i1120.photobucket.com/albums/...elblogtema.jpg

tema cok hoş eski weblebi teması vardı onuda kullanmıştım fakat yeni temalara baktıgınızda anasayfa kısmı alt alta degılde 3 veya 5 konu gosterımlı haber tarzı seklınde oluyor o tarzda olursa bence cok daha hoş olabılır gorsellık bakımından harıka css halıde bıttıkten sonra wp ye gıydırıldıgınde yıne muhtesem olacagından kuşkum yok basarılar
Bu mesajdan alıntı yap
caneralcilioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caneralcilioglu

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 04-12-2012 #6
Gözüme tek çarpan yer Kategoriler Son Yazılar vs. kısımlarının alt tarafları sanki saydam bi şekilde beyaz bi katman yapılabilirdi. Ama bu hâliyle de kullanıbilecek güzel bi tema tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
colman61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colman61

Webmaster / Trabzon

Alt 06-12-2012 #7
güzel olmuş ama ben menüleri solda seviyorum
Bu mesajdan alıntı yap
beyzade19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzade19

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-12-2012 #8
üst kısımdaki haber bandının yanlarında ki reklamlar pek hoş olmayabilir. nacizane fikrim benim.
Bu mesajdan alıntı yap

FReNzY(27)

Grafiker / Konya

Alt 06-12-2012 #9
bence gayet hos bı tasarım olmus elıne saglık..
eyvallah tşk ederim

tema cok hoş eski weblebi teması vardı onuda kullanmıştım fakat yeni temalara baktıgınızda anasayfa kısmı alt alta degılde 3 veya 5 konu gosterımlı haber tarzı seklınde oluyor o tarzda olursa bence cok daha hoş olabılır gorsellık bakımından harıka css halıde bıttıkten sonra wp ye gıydırıldıgınde yıne muhtesem olacagından kuşkum yok basarılar
şu an kullandığım blogda 10 konu gösterimi var ama o isteğe göre değiştirebiliyor sanırım. tşk ederim yorumunuz için.

Gözüme tek çarpan yer Kategoriler Son Yazılar vs. kısımlarının alt tarafları sanki saydam bi şekilde beyaz bi katman yapılabilirdi. Ama bu hâliyle de kullanıbilecek güzel bi tema tebrikler..
eyvallah hocam tşkler

güzel olmuş ama ben menüleri solda seviyorum
alt alta mı yani tam anlamadım

üst kısımdaki haber bandının yanlarında ki reklamlar pek hoş olmayabilir. nacizane fikrim benim.
blog sahipleri reklam alanlarına önem verdikleri için onları oraya koymak zorunda kaldım
Bu mesajdan alıntı yap
Y4s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Y4s(28)

Webmaster / Ankara

Alt 07-12-2012 #10
Tipografi eksikliği var biraz. Genel olarak hoş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları