Blog Tasarımı yaptırmak istiyorum !

Sonuçlanan İlanlar - Blog Tasarımı yaptırmak istiyorum ! ...

barikat81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barikat81

Grafiker / Sakarya

Alt 10-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;

Kendim bilgisayar mühendisiyim ve bir wordpress blog açmak istiyorum. Kendim aynı zamanda tasarımcıyım fakat blog'u görsel olarak hazırlamak için vaktim yok.

Bu konuda makul fiyata çalışma yapacak arkadaş arıyorum.

İrtibat için : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Blog Tasarımı yaptırmak istiyorum ! veya Blog Tasarımı yaptırmak istiyorum !sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

barikat81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barikat81

Grafiker / Sakarya

Alt 17-10-2010 #3
Gerekli kişi bulunmuştur... Konu kapanmıştır...