Blog tema yapım konusunda yardım?

Yazılım Rehberi - Blog tema yapım konusunda yardım? ...

ArdaMetesar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ArdaMetesar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 09-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, HTML ve CSS bilgimin yanında birazda PHP biliyorum. CSS ile kendime bir site tasarlaya biliyorum. fakat bunu blogger'a nasıl koyacağım? Koymaktan şartım yaptığım tasarımın üzerine blogger'da yazdığım konular gidecek. Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi günler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ArdaMetesar

Alt 09-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
*Şu şekilde, hazırladığım site teması üzerine Blogger'a yazı yazınca yazdığım yazı otomatik olarak gelecek.
Bu mesajdan alıntı yap
Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 10-08-2013 #3
Merhabalar;

Söylemek istediğinizi net olarak anlayamadım ancak sanıyorum ki BLOGGER bir sisteme tema yapmak istiyorsunuz. Başlangıç olarak sıfırdan kod yazmaya çalışmak yerine şuan amatörlerin sıklıkla kullandıkları ARTİSTEER programını tavsiye ediyorum. Kullanışlı ve fonksiyonel olarak bu program ile blogger sisteminizi canlandırabileceksiniz. İncelemeniz için linki aşağıda paylaşıyorum.

ARTİSTEER

Ancak programı full sürüm olarak indirmeniz çok önemli. Aksi takdirde özene bezene hazırladığınız çalışma yok olabilir. Umarım faydalı olur. Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

ArdaMetesar

Alt 11-08-2013 #4
Merhabalar;

Söylemek istediğinizi net olarak anlayamadım ancak sanıyorum ki BLOGGER bir sisteme tema yapmak istiyorsunuz. Başlangıç olarak sıfırdan kod yazmaya çalışmak yerine şuan amatörlerin sıklıkla kullandıkları ARTİSTEER programını tavsiye ediyorum. Kullanışlı ve fonksiyonel olarak bu program ile blogger sisteminizi canlandırabileceksiniz. İncelemeniz için linki aşağıda paylaşıyorum.

ARTİSTEER

Ancak programı full sürüm olarak indirmeniz çok önemli. Aksi takdirde özene bezene hazırladığınız çalışma yok olabilir. Umarım faydalı olur. Saygılarımla...
Öncelikle merhaba, evet doğru anlamışsınız bu arada blogger sistemina blog teması tasarlamak istiyorum. Artiseer programı bilgisayarımda yüklü, fakat artık editörlerden kurtulmamın zamanı geldiğini düşünüyorum yoksa olduğu yerde sayıklayacağım. Wordpress sistemiyle bu yapıla biliyormuş dedi bir kaç arkadaş. Acaba bu şekilde mümkün müdür? site yazmakta-tasarlamakta sorun yok. Onu CSS-JS yazarak yapa biliyorum. sorun yazdığım temayı, blogger'a uygun bir şekilde aktarmakta.
Bu mesajdan alıntı yap