Blue BAR | Afiş Tasarımı

Afiş Tasarımı - Blue BAR | Afiş Tasarımı ...

Blue BAR | Afiş Tasarımı
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Blue BAR | Afiş Tasarımı

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Blue BAR | Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eksıklerımın farkındayım noktalama işaretlerınde hata var LÜTFEN görsele göre yorumlarımız hareketlensın Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #3
Güneş pek doğru bir seçim olmamış;Barlar geceye hitap eder daha çok... Belki ateş olabilirdi... Soğuk ibaresini bir bayanda kullanmanız da kötü olmuş... Belki direk içeceklere yönelebilirdi bu soğukluk.... Bar Blue adını taşıyor doğru ancak yine de mavi bu kadar yaygın olmayabilirdi... Ellerinize sağlık, afişi yeni baştan düşünmenizi istiyorum ama bu üzücü olmasın sizin için.
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #4
Güneş pek doğru bir seçim olmamış;Barlar geceye hitap eder daha çok... Belki ateş olabilirdi... Soğuk ibaresini bir bayanda kullanmanız da kötü olmuş... Belki direk içeceklere yönelebilirdi bu soğukluk.... Bar Blue adını taşıyor doğru ancak yine de mavi bu kadar yaygın olmayabilirdi... Ellerinize sağlık, afişi yeni baştan düşünmenizi istiyorum ama bu üzücü olmasın sizin için.
Teşekkür ediyorum yorumların için efoja gerekilen msjlar alınmıstır Blue BAR | Afiş Tasarımı Saygılar &Sevgiler
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 23-04-2009 #5
tema bara uygun değil, ve mesaj eksiği var bu arada görsellerin yansımasında hatalar var
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #6
tema bara uygun değil, ve mesaj eksiği var bu arada görsellerin yansımasında hatalar var
Teşekkür ediyorum yorumların için...
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #7
eksiklerinin farkında olman güzel ama düzxeltmemişsin Blue BAR | Afiş Tasarımı genel olarak güzel ama yazıları fazla flulaştırmıssın bide resimleri kalitesi kötü
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #8
eksiklerinin farkında olman güzel ama düzxeltmemişsin Blue BAR | Afiş Tasarımı genel olarak güzel ama yazıları fazla flulaştırmıssın bide resimleri kalitesi kötü
Evet farkındayım Blue BAR | Afiş Tasarımı yukledım ki baska eksıklerım varmı onu görmek istedım tesekkur edıyorum degerlı yorumların ıcın Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap