Blue is good...

Tipografi Tasarımları - Blue is good... ...

Blue is good...
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Blue is good...

Alt 08-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Renkler güzeldir " serisinin 3' üncüsü

Blue is good...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok başarılı eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 08-06-2009 #3
Güzel olmuş, ellerine sağlık İnan' cım.
Fakat favorim hala Siyah Blue is good...

Sanki konuya tam odaklanamamışsın gibi, ya da düşüncelerini yansıtamamışsın. Uygulama olarak başarılı ama eksik birşeyler var sanki.

Emeğine sağlık canım.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-06-2009 #4
Sanki değil Deniz bencede öyle
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-06-2009 #5
Renkler kullanılan görseller aslında güzel, ama hepsini öyle bir noktaya toplamışsınki hangisine baksam karar veremedim bazı yerlerde göz dinlenmek istiyor bu çalışmanın alt tarafında var ama üst bölümde herşey çok içiçe kullandığın renklerde mavi ve tonları olduğu için detayları incelemekte göz zorlanıyor çalışmalarındaki o güzel küçük ayrıntıları bu karmaşanın içinde bulmak baya zorladı Blue is good... Emeğine sağlık YoŞa.
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-06-2009 #6
çok başarılı eline sağlık
Teşekkür ederim.

Güzel olmuş, ellerine sağlık İnan' cım.
Fakat favorim hala Siyah Blue is good...

Sanki konuya tam odaklanamamışsın gibi, ya da düşüncelerini yansıtamamışsın. Uygulama olarak başarılı ama eksik birşeyler var sanki.

Emeğine sağlık canım.
Benim favorim kırmızı canım.Ki en iyi çalışmada o oldu.Eksik birşey yok Deniz'cim, fazlalık var.Aslında konuya odaklanmada sorun yok, mavi renk benim için buna yakın birşey. Nasıki kırmızı ve siyah önceki çalışmalarımdaki anlamlardaysa buda öyle...Yani göreceli. Mavi benim için böyleyken bir başkası için çok basit ve sade olabilir. Teşekkür ediyorum. Dediğim gibi eksiği yok çalışmanın , fazlası var Blue is good...

Sanki değil Deniz bencede öyle
Deniz'e katılıyorsanız bunu özelden belirtin. Yok bana söyleyecek birşeyiniz varsa doğrudan söyleyin Blue is good... Görüldüğü üzerede eksik birşeyler yok, fazlalıklar var.Anlamıyorsanız başkasına katılarak yorum yazmayınBlue is good...

Renkler kullanılan görseller aslında güzel, ama hepsini öyle bir noktaya toplamışsınki hangisine baksam karar veremedim bazı yerlerde göz dinlenmek istiyor bu çalışmanın alt tarafında var ama üst bölümde herşey çok içiçe kullandığın renklerde mavi ve tonları olduğu için detayları incelemekte göz zorlanıyor çalışmalarındaki o güzel küçük ayrıntıları bu karmaşanın içinde bulmak baya zorladı Blue is good... Emeğine sağlık YoŞa.
Haklısın FİLİZ. orta alanda bir sıkışma sorunu var...Temel sorun fazlalıklar ve birdaha baktımda , arka plandaki fontları hemen hemen birbirine yakın puntolarda kullanmam kötü olmuş,fazla yuvarlamışım çalışmayı. Tabi birde görsel sıkıntısı yaşamıştım.Teşekkür ediyorum, kusura bakma yormuşum Blue is good...
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 08-06-2009 #7
Öncelikle ellerine sağlık,renkler çok güzel,genel yorumlara katılmakla beraber,alt kısımdaki beyaz bölge ile ilgili mutlaka kafanda bişey şekillenmiştir ama sanki biraz fazla gibi,o kısımda beyaz yerin çok açık mavi ton kullanabilirdin gibi geldi.Bu benim görüşüm tabii,sanatçının eserine saygı duymak gerekBlue is good...
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #8
Emeğine saglıkBlue is good...
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 08-06-2009 #9
başarılı ve güzel bir çalışma, emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-06-2009 #10
Öncelikle ellerine sağlık,renkler çok güzel,genel yorumlara katılmakla beraber,alt kısımdaki beyaz bölge ile ilgili mutlaka kafanda bişey şekillenmiştir ama sanki biraz fazla gibi,o kısımda beyaz yerin çok açık mavi ton kullanabilirdin gibi geldi.Bu benim görüşüm tabii,sanatçının eserine saygı duymak gerekBlue is good...

İlgin için teşekkür ederim İLKNUR.Bahsettiğin hafif mavi tonlarda bir dokuyu üst alan için kullanmıştım aslıda , sonra içime sinmeyince kaldırmıştım. Aslında tipografinin en sevdiğim yanı ne biliyormusun.Geçişler...Bir çalışma yapıyorsun , yada yapamıyorsun (bu yapamadıklarımdan) ,ilkinde acele ettiğin için sorunlu oluyor,sorunları görüyorsun, sonrasında bu seni başka bir çalışmaya itiyor.Bu çalışmada beni bir çalışmaya itti, şu anda üzerinde çalışıyorum. Hatta şimdiki halini paylaşayım , birlikte bakalım. Belkide yanlış düşünüyorumdur Blue is good... Est ne sanatçısı İLKNUR, sanatçı olmak okadar kolay mı, ben sadece çalışmalarıma hak ettiği değeri vermeye çalışıyorum. teşekkür ederim tekrar.

başarılı ve güzel bir çalışma, emeğine sağlık
Teşekkür ederim.

Emeğine saglıkBlue is good...
Teşekkür ederim Blue is good...

------------

MEvcut çalışmamın sağ üst alanını ve bazı renklerini kullanarak daha sağlam bir çalışma için ilk adım;

Blue is good...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları