Blue Hotel Afiş Çalışmam

Afiş Tasarımı - Blue Hotel Afiş Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Kendimi geliştirmek adına, bu koca tatilde boş boş durmiyim direyerek yaptığım bir çalışamadır. Kurumsal kimliği ve logosunu yapmıştım afişi de yapıyım da tam olsun dedim Fotoğraf için ''Tugi'' ...

Blue Hotel Afiş Çalışmam
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Blue Hotel Afiş Çalışmam

Alt 03-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi geliştirmek adına, bu koca tatilde boş boş durmiyim direyerek yaptığım bir çalışamadır. Kurumsal kimliği ve logosunu yapmıştım afişi de yapıyım da tam olsun dedim Blue Hotel Afiş Çalışmam Fotoğraf için ''Tugi'' hocama çok teşekkür ederim. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

Blue Hotel Afiş Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fotoğraf çekimi güzel olmuş cidden renkler çok ii kullanılmış tam tatil havasında ve göz alıcı düzenleme ii sizi bekliyor fontu değişebilir yalnız, emeğğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #3
Güzel olmuş tebrikler. İyi çalışmalar emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
tulip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulip

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #4
Renkler ve objeler anlatım için çok uygun burada sadece mesaj biraz zayıf kalmış gibi geldi bana, emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-10-2008 #5
tatil modundan çıkalım derken bu çalışma herşeyi geri getirdi...güzel iş arkadaşım...görseller çok iyi...tabi bu tasarımı olumlu yöde etkiliyo...sadece yazı funtun bu çalışmada basit kalmış...sanırım onuda tamamlarsan süper olucak...eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #6
arkadaşlara katılıyorm font ve fontun rengi haricinde gayet renkli bir çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #7
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biraz ağırlık katmak adına tırnaklı karakter kullanmıştım. Ama gördüğüm kadarıyla olmamış Blue Hotel Afiş Çalışmam Sizin önerdiğiniz bir font varmıdır acaba? Kalın ve etli bir karakter mi kullansam?
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-10-2008 #8
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Biraz ağırlık katmak adına tırnaklı karakter kullanmıştım. Ama gördüğüm kadarıyla olmamış Blue Hotel Afiş Çalışmam Sizin önerdiğiniz bir font varmıdır acaba? Kalın ve etli bir karakter mi kullansam?
ben numaralı fontlardan kullanıyorum (00679) hemen hemen bütün çalışmalarım da vardır...önerim budur...ne kalın ne ince...sade ama şık bi yazı fontu...kolay gelsin arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #9
ben numaralı fontlardan kullanıyorum (00679) hemen hemen bütün çalışmalarım da vardır...önerim budur...ne kalın ne ince...sade ama şık bi yazı fontu...kolay gelsin arkadaşım...
Peki ben nasıl temin edebilirim sizin bu ünlü fontunuzu? Söz her tasaramımda kullanmıcam :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
West isimli Üye şimdilik offline konumundadır

West

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-10-2008 #10
Kurumsal kimlik, logo ve afiş olarak bir bütün halinde bakıldığında çok başarılı bir çalışma çıkartmışsınız. Tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, blue, çalışmam, hotel