Blue Hotel Kurumsal Kimlik Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Blue Hotel Kurumsal Kimlik Çalışmam ...

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Blue Hotel çalışması zincirinin kalan kurumlsal kimlik çalışmasıydı. Bunuda bitirdik çok şükür Blue Hotel Kurumsal Kimlik Çalışmam Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
staples, bu çalışmalar çok başarılı...bişiler becerebilmişmiyim derken kendine haksızlık ettiğini düşünüyorum...renkler çok güzel..ferah bi çalışma olmuş...eline sağlık arkadaşım...bu kadar alçak gönüllü olmamalısın...): iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #3
staples, bu çalışmalar çok başarılı...bişiler becerebilmişmiyim derken kendine haksızlık ettiğini düşünüyorum...renkler çok güzel..ferah bi çalışma olmuş...eline sağlık arkadaşım...bu kadar alçak gönüllü olmamalısın...): iyi çalışmalar...
Bu güzel yorumu sizden görmek beni çok onurlandırdı. Güzel düşünceniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ben daha öğrenciyim. Bu yüzden yaptığım çalışmaları siz hocalarıma sunarken bir şeyleri becerebilmişmiyim diye soruyorum. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #4
iletişim bilgilerini cd üzerinede yazmanızda yarar var... böylece kalan boşluğuda biraz değerlendirmiş olursunuz ve daha tok görünür... cd zarfındaki mavi şeritleri diğer işlerinizdeki gibi adres hizasında yaparsanız o koca şeritlerin kirliliğinden kurtarırsınız çalışmanızı...
antetlide adresleri kesime dayamışsınız ki bu bir hatadır... biraz daha kesimden uzaklaştırın...
adam kartvizitini ya da antetlisini sadece antalya da kullanmayabilir belki diğer şehirlerde de kullanacağı bir durum çıkacaktır... bana kartvizitini veriyorsa bu adam aramam gerektiğinde acaba antalyanın telefon kodu neydi diye aramamalıyım... üzerine yazmanız daha doğru olur... ayrıca telefonla faks bilgilerini yanyana alırsanız daha az yer kaplar...
ve zarf... adres niye din tepede duruyor ki... onuda alın şeritlerin sonuna...
ve son olarak... neden "turizim" yazıyorsunuz... doğrusu "turizm" dir...
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #5
iletişim bilgilerini cd üzerinede yazmanızda yarar var... böylece kalan boşluğuda biraz değerlendirmiş olursunuz ve daha tok görünür... cd zarfındaki mavi şeritleri diğer işlerinizdeki gibi adres hizasında yaparsanız o koca şeritlerin kirliliğinden kurtarırsınız çalışmanızı...
antetlide adresleri kesime dayamışsınız ki bu bir hatadır... biraz daha kesimden uzaklaştırın...
adam kartvizitini ya da antetlisini sadece antalya da kullanmayabilir belki diğer şehirlerde de kullanacağı bir durum çıkacaktır... bana kartvizitini veriyorsa bu adam aramam gerektiğinde acaba antalyanın telefon kodu neydi diye aramamalıyım... üzerine yazmanız daha doğru olur... ayrıca telefonla faks bilgilerini yanyana alırsanız daha az yer kaplar...
ve zarf... adres niye din tepede duruyor ki... onuda alın şeritlerin sonuna...
ve son olarak... neden "turizim" yazıyorsunuz... doğrusu "turizm" dir...

Çok ama çok faydalı yol gösterişinizden ötürü size minnatarım. Belirttiğim gibi henüz öğrenciyim ve basım aşamasında başıma geleceklerden habersizim şuan. Zarf olayını isize izah etmek istiyorum. Kurs aldığım kurumdaki hocamız ''Yapacağınız zarflardaki iletişim bilgileri ve kurum adları sol bölümde yer almadır.'' dediği için bu şekilde köşeye almıştım. Tekrar çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi düzenleyip tekrar sunuma ekliyeceğim. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #6
Çok ama çok faydalı yol gösterişinizden ötürü size minnatarım. Belirttiğim gibi henüz öğrenciyim ve basım aşamasında başıma geleceklerden habersizim şuan. Zarf olayını isize izah etmek istiyorum. Kurs aldığım kurumdaki hocamız ''Yapacağınız zarflardaki iletişim bilgileri ve kurum adları sol bölümde yer almadır.'' dediği için bu şekilde köşeye almıştım. Tekrar çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi düzenleyip tekrar sunuma ekliyeceğim. Saygılar.
öncelikle eleştiriye açık olmanız beni memnun etti bunu belirtmek isterim... ikinci olarak kurs hocanız size yanlış bilgi aktarımında bulunmuş... illa sola dayamak gerekmiyor... adresi yazmanız gereken alan sizin zarfınızın biçimiyle alakalı... pencereli bir zarfta penceresi solda olur siz hocanız illa sol dedi diye sola yazamazsınız adresi... ya alt kısma yayarsınız tek satır olarak ya da alanınızın kullanımı açısından sağa belki bloklamak zorunda kalırsınız... yapılan kurumsal kimlikleri incelerseniz illa sol kavramı diye birşey olmadığını daha iyi gözlemlersiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-10-2008 #7
aslına bakarsanız yorumum ne kadar sizin için önemli bilmiyorum tasarım hakkında kendimi yeni yeni geliştirmeye çalışıyorum... sade ve verim alınabilir bir görsel olmuş... bi sorum olcak hangi programları kullanıyosunuz... photoshop felan mı???
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #8
aslına bakarsanız yorumum ne kadar sizin için önemli bilmiyorum tasarım hakkında kendimi yeni yeni geliştirmeye çalışıyorum... sade ve verim alınabilir bir görsel olmuş... bi sorum olcak hangi programları kullanıyosunuz... photoshop felan mı???
Bu tasarımı yaptığım program İllstrator. Benim kullandığım programları soruyorsanız Freehand, İllstrator, Photoshop (İnndesing eğitimine yeni başladım. ) şeklinde cevaplıyabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2008 #9
Yaptığım çalışmayı :::AmbrosiA::: hocamın yol gösterici yorumları üzerine biçimlendirdim. Umarım olmuştur. Saygılar

Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2008 #10
teşekkür ederim ama yazdıklarımı sanırım biraz yanlış anlamışsınız...
1) cd üzerindeki adresi bu şekilde bloklamak yerine cd'nin etrafında çember şeklinde yazın... beyaz alana taşmamak kaydı ile...
2) kartvizitin formatını bozmuşsunuz... aslında ben size koca şeritleri küçültün demek istemiştim... o yüzden kartvizitle ilgili bir yorum yapmamıştım çünkü onun şeritleri gayet iyiydi... eski haline çevirin kartviziti... öyle daha hoş görünüyordu...
3) şeritleri her yerde farklı kullanmayın... hepsini bir standarda oturtun... mesela ilk yaptığınız kartvizitteki gibi...
4) bütün çalışmalarda şeritler aynı şekilde mavi altta açık mavi üstte... peki antetli neden tezat...
5) telefonla faks arasını bir iki tık daha açın... çok yapışmasınlar birbirlerine...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
blue, çalışmam, hotel, kimlik, kurumsal