Blue Monster

Serbest Çalışmalar - Blue Monster ...

Blue Monster
RaZott1~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RaZott1~

Yrd. Grafiker / Bursa

Dosya23

Blue Monster

Alt 19-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Foruma daha yeni üye oldum resmide yeni yaptım bi yorumunuzu alayım dedim .
Blue Monster
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sistematik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sistematik

Grafiker / Samsun

Alt 19-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi aracın çok güzel zaten mustang olması bir ayrıcalık.Blue Monster Fakat burda sadece fikrim olarak font renklerini biraz göz yorucu buldum tema olarak gzl. arkaya flu ton olarak atsaydın yada kuşak şeklinde bence daha farklı dururdu derdim eline sağlık ama çalışma iyi 3d de kullanman daha iyi...
Bu mesajdan alıntı yap
RaZott1~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RaZott1~

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2010 #3
saol yorumun için renkler banada yorucu ve sade geliyor ama acemiyim daha böyle böyle ilerleticem tekrar saol
Bu mesajdan alıntı yap
Koca Kedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Koca Kedi

Grafiker / Konya

güzel

Alt 07-07-2010 #4
Ellerine sağlık fakat, bunun bir affiş olacağını varsayalım, biraz uzaktan baktığımızda araba hiç gözükmüyor kayboluyor, Monster yazısı ve vurduğu yansıma çok güzel ama üzerindeki bule yazısı havada kalmış gölgesi uyumsuz ve monster'ın üzerinde yansımasınıda birazcık yapabilirsin.

Arka zemini baştan aşağı değiştir daha soft bir zemin kullan ve rengi zıt olsun ama çokta göz yorucu olmasın, zemin ortaya çıkmasın ürünü yani arabayı ön plana çıkartsın, araban çok güzel, ama daha büyük kullanmalısın ki aracın ihtişamı ortaya çıksın ve güzel ışık yansıyor, keskin köşe hatlarına biraz ışık süzmeleri atarsan çok güzel bir afiş olur bence...

Nacizane fikirlerim, umarım anlayışla karşılarsın, başarılarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
hardz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardz

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-07-2010 #5
Arkaplanda kullanmış olduğun pixeller eğer iş baskıya gittiğinde problem yaratacaktır ki gitmeden bile buradan monitörden direk problemi yaratıyor Blue Monster mustang arkaplan içinde kaybolmuş.. arkaplanda kullanman gereken materyali flu ya da göze daha yumuşak gelecek birşeyler olması daha iyi gösterir çalışmayı.Düşünce güzel,çalışmada güzel sadece biraz daha çalışman gerekiyor üzerinde..

Başarılarının ve çalışmalarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap