Blue Wind Logo type çalışması...

Logo Tasarımları - Blue Wind Logo type çalışması... Sponsorlu Bağlantılar Yat Firması için tasarlanmıştır *************...

have isimli Üye şimdilik offline konumundadır

have

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 26-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yat Firması için tasarlanmıştır

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptığınız çalışma sıkıntıya sebep olacak nitelikte.Logo çiziminde gözönünde bulundurulması gereken en önemli hususlardan birisini atlamışsınız.Bu logonun siyah renkte veya beyaz renkte kullanılması gerektiği durumlarda nasıl bir sonuç doğuracağını hesaplamamışsınız.

Amblemi birebir çizmektense sembolik çizseydiniz bahsedilen sorunla karşı karşıya kalmazdınız.
Bu mesajdan alıntı yap

have

Alt 26-08-2010 #3
teşekkur ederım göz onunde bulunduracagım ama ben logonun aslını koyayım dedım buraya
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-08-2010 #4
Sorun zaten aslının bu şekilde olmasından kaynaklanıyor.Böyle bir amblem çizimi sorun oluşturur onu anlatmaya çalışıyorum.Anlatmak istediğim hususları uygularsanız,yani logoyu beyaz zeminde tamamı siyah, siyah zeminde tamamı beyaz renkte uygularsanız sorunu görmüş olur ve ne demek istediğimi anlıyacaksınız.
Bu amblem tek renge ( siyah veya beyaz) çevirildiğinde tüm hatlar kaybolacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

have

Alt 26-08-2010 #5
tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

have

Alt 27-08-2010 #6
yorum yok mu daha acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
slyyls isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slyyls

Webmaster / İstanbul

Alt 28-08-2010 #7
Logo değil de , güzel bir resime benziyor. Bence silbaştan başka birşey düşünseniz daha güzel birşey çıkartabilirsiniz. Logo olarak değerlendirmesem , gördüğüm görüntü hoş çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap

have

Alt 28-08-2010 #8
Logo değil de , güzel bir resime benziyor. Bence silbaştan başka birşey düşünseniz daha güzel birşey çıkartabilirsiniz. Logo olarak değerlendirmesem , gördüğüm görüntü hoş çünkü.
öncelıkle yorum ıcın tesekkur ederım. ben zaten bu logonun arka planını oyle yaptım efektlerı guzel gozuksun logo daha one cıksın dıye yaptım su anda herzemnde kullanılcak bı logo havası yok bılıyorum ama ben daha on plana cıksın logonun atmosferı guzel olsun dıyerekten boyle bı calısma yaptım Blue Wind Logo type çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2010 #9
sana tavsiyem sen sen ol logo yaparken senin yapmış olduğun gibi Blue bir yerde Wind bir yerde biri birinden bağımsız tipografi oluşturma mavi bir yerde arada bir gemi var diğer tarafta rüzgar. logotype da önemli olan yazıyı güzel bir yazı stiliyle okutabilmek. buna ilaveten çizebileceğin gemi çok basitleştirilmiş akılda kalıcı etki gücü yüksek bir gemi çizmek. sana hayatta başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap