bluekey afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - bluekey afiş çalışmam ...

bluekey afiş çalışmam
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

bluekey afiş çalışmam

Alt 17-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba herkese.bgün yeni bir işe başladım ve ilk çalışmamı müşteriye sunucam ilk çalışmam açısından heycanlıyım.bu yüzden gözden kaçırdıklarım olabilir. yorumlarınızı bekliyorum...
bluekey afiş çalışmam
bluekey afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
%30 -%40 -%50 ne? Sanırım indirim bluekey afiş çalışmam bunu eklemek lazım yada ne ise onunla ilgili birşey eklemekte fayda var...

Akıllı çocuklara ,akıllı indirim ve blue key yazılarının fontlarını değişin bence...Blue key belki kalabilir...Ancak üstteki font değişmeli kanımca.

Yeni işiniz hayırlı olsun...Başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2008 #3
%30 -%40 -%50 ne? Sanırım indirim bluekey afiş çalışmam bunu eklemek lazım yada ne ise onunla ilgili birşey eklemekte fayda var...

Akıllı çocuklara ,akıllı indirim ve blue key yazılarının fontlarını değişin bence...Blue key belki kalabilir...Ancak üstteki font değişmeli kanımca.

Yeni işiniz hayırlı olsun...Başarılar diliyorum.
öncelikle çok teşekürler sevgili yoşa.

fontlar tamamen kendi kurumsal fontları indirimi eklemek olabilir ama algılama sorunu da pek olmaz. ama keşke tasarımlarıda beğenip beğenmediğini ekleseydin çok teşekürler tekrar
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2008 #4
tebrik ederim arkadaşlar çok duyarlı davrandınız doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-11-2008 #5
forum kurallarını okumanızda fayda görüyorum. Mesajınıza eklemek istediğiniz birşey varsa 2. kez mesaj yazmayınız düzelt butonundan içeriğinize ekleme yapabilirsiniz. Bu kadar sitemkar olmayın muhakkak yorumlayacak arkadaşlarımız olacaktır!

Yeni işiniz hayırlı olsun. Çalışmanıza gelince yosa arkadaşıma katılıyorum % lik kısımların içeriğini yazmanızda fayda var ayrıca font konusundada hemfikirim. Çocuklara yönelik olduğunu belirtmek için biraz daha üzerinde durulabilinir havada kalan birşeyler var gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2008 #6
forum kurallarını okumanızda fayda görüyorum. Mesajınıza eklemek istediğiniz birşey varsa 2. kez mesaj yazmayınız düzelt butonundan içeriğinize ekleme yapabilirsiniz. Bu kadar sitemkar olmayın muhakkak yorumlayacak arkadaşlarımız olacaktır!

Yeni işiniz hayırlı olsun. Çalışmanıza gelince yosa arkadaşıma katılıyorum % lik kısımların içeriğini yazmanızda fayda var ayrıca font konusundada hemfikirim. Çocuklara yönelik olduğunu belirtmek için biraz daha üzerinde durulabilinir havada kalan birşeyler var gibi.
yorumun için teşekür ederim .

emin olun forum kurallarını bir çok kez okudum ve bi çok kişiyede yanlışlarından dolayı tıpkı şu an yaptığınız gibi okumasını önerdim. ben yeni üye değilim ve takdir edersinizki muhakkak okumuşumdur. bende 2 kez msj yazmak istemem ama sizde attığım msj aralıklarına bakarsanız. düzelt butonunun yok olduğunu anlarsınız. sitemkarlığıma gelince konuyu açalı bayabi zaman geçti herkes bakıp büyük ihtimal çoğu yazmaya üşeniyor.eğer ben öle biri olsaydım sitemkar olmazdım ama ben onca işim arasında yinede birilerine yardımcı olabilmek için elimden geldiğince eleştiri ve değerlendirmelerde bulunuyorum ama sorun değil dediğiniz gibi yorumlayacak arklar olacaktır

değerli eleştirileriniz içinde çok teşekür ederim
sevgili irm.art
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-11-2008 #7
öncelikle çok teşekürler sevgili yoŞa.

fontlar tamamen kendi kurumsal fontları indirimi eklemek olabilir ama algılama sorunu da pek olmaz. ama keşke tasarımlarıda beğenip beğenmediğini ekleseydin çok teşekürler tekrar
Öncelikle nickimi doğru yazan nadir insanlardan birisiniz...Bu konudaki hassasiyetiniz için ben teşekkür ederim...

Akabinde;

Çalışmayı beğenmiştim ve daha da güzel-iyi-net bir hale gelsin diye eleştirme gereği duymuştum bluekey afiş çalışmam

Tekrar iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afis, bluekey, calismam