Bodrum ve çevresinde freelance iş arıyorum.

Sonuçlanan İlanlar - Bodrum ve çevresinde freelance iş arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Photoshop, Illustrator, Indesign programlarında uzmanım. Home office olmak üzere tüm Türkiye genelinde iş yapabilirim. İstenildiğinde referans verilecektir. ********* adresinde irtibata geçilmesini rica ederim....

kaleydoskop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaleydoskop

Hiç Biri / Muğla

Alt 11-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Photoshop, Illustrator, Indesign programlarında uzmanım. Home office olmak üzere tüm Türkiye genelinde iş yapabilirim.

İstenildiğinde referans verilecektir.
********* adresinde irtibata geçilmesini rica ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.