Bodrumda ikamet eden grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Bodrumda ikamet eden grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Kristal ve metal taş baskı tasarımında çalışacak, çok yaratıcı, kış-yaz çalışabilecek, çok iyi derecede Corel ve Photoshop ve en azından orta seviyede İngilizce bilen grafiker aranıyor.İlgilenenler özgeçmişlerini ********* ...

dolly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dolly

Hiç Biri / Muğla

Dosya19

Alt 19-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kristal ve metal taş baskı tasarımında çalışacak, çok yaratıcı, kış-yaz çalışabilecek, çok iyi derecede Corel ve Photoshop ve en azından orta seviyede İngilizce bilen grafiker aranıyor.İlgilenenler özgeçmişlerini ********* adresine gönderebilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #3
********* ilanınızla ilgilenıyorum.Mail attım

Tags
bodrum, corel, photoshop, taş baskı, taşçı